Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Haverok barátnői nektek sem...

Haverok barátnői nektek sem szoktak köszönni, még ha beszédközelben vagytok sem? Vajon miért?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert rögtön a párom szemébe néz az illető,vele kezd el beszélgetni csak. És az egészet úgy,hogy még véletlen sem néz rám. Így nem fogok csicska mód köszönni neki,amikor észre sem vesz. Ha észrevesz,akkor természetesen köszönök.
2017. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aki odajön annak kell köszönni. Ha nem érkezik válasz, akkor a másik fél hibája. Már az elején a "rossz feltételezés miatt" nem köszönni... Nem szép dolog, mert a másik bunkónak fogja titulálni, mint első benyomás. Amúgy meg azért nem néz rád folyamatosan mert bámulni nem illik. Nyilván ha odajön akkor ránézek! De akkor se, hanem nekem kell elore köszönni, még ha o jon oda másodjára akkor is... Mintha valami gonosz ellenség lennék, nem os értem... Szerintem az a csicska aki ezt csinálja!
2017. aug. 6. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja! Valójában annak illik elsőként köszönnie, aki megérkezik valahová. Telefonálás alkalmával is én köszönök először,ha én vagyok a hívó fél, köszönök, bemutatkozom, és elnyöszörgöm, hogy kit, ill. milyen célból keresek. Ez szerintem detto ugyanez, ha én tolom oda a képemet máshová, - nekem van célom, nem játszik a kor és a nem. Ha összetalálkozunk valami semleges helyen, akkor lépnek életbe a nemi, ill. életkorbeli sajátosságokból sebtiben rendezett szabályok. Idősebb nő, idősebb-fiatalabb férfiak egymás között, és hasonlók...
2017. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert bunkóóó pestiiii😂 viccet félretéve, valaki csak simán bunkó ha hozzám jön oda valaki vagy én megyek oda valakihez akkor köszönök és nem érdekel ki köszön előbb. Ez nem az a verseny ,hogy az erősebb kutya... tudod éli a nemi életét. De az emberek hülyék és néha így fogják fel. Én ha odajön hozzám egy pár úgy köszönök nekik ,hogy sziasztok így szól ez az illető párjának. Ha nem köszön vissza akkor legközelebb én se köszönök neki ennyi az egész. Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. (A szövegbe sikerült 2 tanító jellegő közmondást belecsempészneeen, jeee de értelmes vagyok😀)
2017. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig köszönnek.
2017. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!