Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudtok a Magyarországon...

Mit tudtok a Magyarországon élő négerekről, és mi a véleményetek erről az esetről?

Figyelt kérdés

Ma álltam a Lehel téri buszmegállóban (15 és 115) közben odajött egy néger. Azt hajtogatta, hogy de de de, és kivett a szemetesből egy söröskonzervet, majd kiitta belőle azt a keveset ami az alján volt. Ezek után azt mondta, "Én nem fogom meghallgatni a legundorítóbb fasiszta magyar szöveget, hallgassák meg maguk! Hallgassák meg!" Aztán azt ordította, hogy "csak egy villanás, semmi nem fog fájni, jön a halál." Egymás után kétszer elordítozta ezt. Aztán jött a 76-os troli, mert az is ott áll meg, és elment vele. Még menet közben azt mondta, hogy "milyen gyönyörű vasárnap, sajnáltam volna..." a végét nem értettem már. Amúgy a néger kicsit olyan volt, mint Bob Marley, csak nem raszta, hanem mikrofonhaja volt, és a kb 40 fok ellenére be volt öltözve, kabát is volt rajta. Erről az esetről érdekel mit gondoltok. Talán a Sorosnak lehet köze ehhez is, hogy itt van? Én akármennyit gondolkodok rajta, nem értem, hogy tud egy néger ennyire magyarul. Ha itt születik, vagy régóta itt él az más, mert akkor valószínűleg van valami munkalehetőség amiért jön, és nem ennyire idióta. De ez az ember nemcsak hülye, de nagyon igénytelen is volt, eleve ez a szemetesből ivás is. Az ilyen emberek nem jellemző, hogy országot váltanak. Ja és még annyi, hogy ne írjátok azt, biztos cigány volt, mert belőlük is sok van erre, szóval tudok különbséget tenni köztük

Ez 100% néger volt.



2017. aug. 6. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Rohadt sok mentális beteg mászkál szabadon.
2017. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

És ez volt az első fekete (tudod, a négernek erősen meghurcolt politikai tartalma van) akit életedben láttál vagy mi?

Szállj fel a 4-es6-osra (ha már Budapesti vagy) és 2 megálló közt legalább 3 feketét fogsz látni akik normálisak.

Nagyobb eséllyel fogsz hibbant magyar csövessel találkozni szerintem.


A helyzet valami olyasmi lehet hogy mondjuk 10-15 éve idejött Magyarországra, megtanult magyarul, egy ideig nyilván volt rendes állása is, aztán valamikor elvesztette a munkáját és lecsúszott. Lehet neki is pont a 2010 körüli válság tett be, lehet hogy teljesen önhibájából fakadóan jutott el oda ahol most van.


A véleményem ugyan az mint egy bármilyen hibbant csövesről. Valószínűleg az ő keze is benne van abban hogy oda került ahova, de ezek az esetek mutatják azt is hogy MO-n milyen a szociális háló. Rengeteg ilyen eset van, és hihetetlen hogy ebbe a társadalom egy apátiás vállvonással belenyugszik. "Kit érdekel?" tekintettel végigmérjük az összes aszfalton saját hányásában fekvőt, és megyünk tovább.

És ezt nem úgy kellene orvosolni hogy mindenki egy 20-ast adjon, mert az értelmetlen, és nem segítség. Azzal csak azt érnénk el hogy életvitelszerűen koldulna, és kényelmesedne el a csöves létben az összes ilyen alak.

Azzal lehetne segíteni ha kicsit népnevelő szockorszak módjára az ilyet valamilyen törvényi úton be lehetne zárni. Eleinte biztos élvezné hogy van fedél a feje felett, télen nem fázik, és van ruhája, de idővel ki akarna jönni. Azt pedig munkához kötnénk. Bármilyen munkához, a lényeg hogy a társadalmon belül tartsuk. (nem, nem az a megoldás hogy belelövünk mindenkit a meszesgödörbe aki nem tetszik. Találni kell valami feladatkört, amit képesek elvégezni, és tudnak rehabilitálódni közben. Pl szemétválogatás, faültetés, mezőgazdasági munkák, vagy bármi ilyesmi amire semmi szakirányú képzés nem kell. Akivel nem lehet mit kezdeni az értelemszerűen pszichiátriai eset. És itt jön képbe hogy ismét meg kellene nyitni a Lipótmezőt.

2017. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
2. Magyarországon nincs meghurcolt politikai tartalma a Néger szónak. Nem Amerikában vagy
2017. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

szerintem azért csinálta,mert mi magyarok akaratlanul is megbámuljuk a négereket,főleg ha igazi afrikai fekete.

ők ezt tűrik,nem szólnak semmit,de beba-szva,vagy betépve úgy látszik ennek elfogyott a cérnája,aztán szerepelt egy kicsit.

a kabát meg logikus.

ha afrikában született és nőtt fel,akkor neki a 30-32 fok a hűvös előtt van egyel.

2017. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem van egy jobb történetem:


A tesóm télen egy kis elhagyatott falun keresztül volt átutazóban, de elakadt a hóban. Segítség nem nagyon nézett ki, erre a semmiből jön egy kocsi és a hóesésben kiszáll belőle egy néger csávó és megkérdi, hogy kell e segítség és pár perc múlva ki is húzta a tesóm kocsiját a hóból. Na ez eléggé szürreális volt, utólag is köszönet neki!

2017. aug. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3-as: Az tökmindegy hol vagyok, a szavak létrejöttének helye számít, nem az hogy hol használom őket.
2017. aug. 7. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6. Hogy mondhatsz ilyen hülyeséget? Miért ne számítana, hogy hol használod? De ezt te magad is látod, Amerikába a világ legnagyobb sértéseként használják, ma pedig mindenféle negatív töltet nélkül a néger a szót.
2017. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5-ös ez egy pozitív történet, nem állítottam, magam sem, hogy nincsenek köztük normálisak, csak az én történetem kicsit fura volt. Utólag belegondolva ésszerűnek tűnik a 2-es magyarázata, hogy valószínűleg régóta itt él, volt talán munkája is, csak elsőre az ember már gyanakszik, nem-e valami Sorosféle balliberális provokáció, mert ez a xiii. ker még ma is erősen balos, nap mint nap látni a megállóban az állítsuk meg Orbánt és hasonló matricákat.
2017. aug. 7. 17:37
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Bakker, én azt hitte, az elején hogy te csak ironizálsz ezzel a Soros dumával....

Hihetetlen hogy tényleg működik ez az agymosás egyeseken...


Kedves kérdező, elmesélnéd hogy is működik a Soros féle bérenc hálózat?

Agyrém hogy képes vagy bevenni egy nyomorult egy mondatos plakátot, amin semmi indoklás, semmi érv, semmi nincs az ég világon, csak épp random valakivel el kell terelni a figyelmet, mondjuk arról hogy többszöröse ment el a giccsparádé vizes VB-re, mint amiről szó volt.

2017. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit izelsz, pest tele van bolondokkal, az 5os buszon en kb minden 2. Nap talalkozok hasonloval, durva.. de semmi koze ahhoz h neger e, vagy sem.
2017. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!