Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért nem tud...

Magyarországon miért nem tud mindenki a saját dolgával törődni? 16/L

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom kint él amerikában és a múltkor beszélgettünk, hogy itt nem tudok olyan dolgokba öltözködni, amilyenekbe én akarok, mert mindig valaki beszól arra hogy, hogy öltözködöm, hogy viselkedem stb. ott kint meg annyira letojják, hogy miben vagy. Mindenki a saját dolgával törődik sőt ott az emberek többsége még normálisabb is ahogy hallom.. De itt a vad idegenek is úgy néznek rám mint egy idiótára. Amúgy kicsit Ariana Grande-s stílusom van, vagyis a hajam sokszor úgy hordom ahogy ő, meg kicsit ez a kislányosabb a beütésem. Egy kicsit még hasonlítok is rá az ismerőseim szerint. A ruhákat illetően pedig szinte csak ilyen laza egy két számmal nagyobb pólókban járok. Vagyis tényleg kicsit Amerikai stílusom van. De hogy azt mindenkinek meg kell nézni, vagy be kell szólnia.. nem értem ez mire jó? Mikor tényleg jól érzem magam a bőrömben és csinosnak érzem magam ezekben a ruhákban akkor miért kell beszólni? Mondjuk annyira nem érdekel csak nem értem a reációt, valaki magyarázza már el :DD előre is köszönöm :3

2017. júl. 24. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ugyanez van. Otthon a családi összejöveteleken is csak azt hallod, hogy hogy néz ki, kihez ment feleségül, milyen unszimpatikus stb.
2017. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Unatkoznak. Könnyű meló, könnyű pénz, jó életszínvonal. Legtöbb embernél legújabb ifos, márkás nike cipő, autó. Csak egy idő után ez már nem elégíti ki az embert, megunja.
2017. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Én komolyan nem értem, engem még senki sem szólt meg az öltözködésemért, akármit vettem fel, komolyan valaki odamegy hozzád az utcán és elkezdi ócsárólni a ruhádat? Vagy a stílusod? Vagy ismerőseid?
2017. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1 hála Istennek a kis családom nem ilyen de szélesebb családi körben már nekem is vannak ilyen emberek.. nem értem miért nem lehet az ember személyiségével foglakozni nem pedig a külsőségekkel.. Most felhozok egy példát kaptam egy adidas cipőt és az egyik ismerősöm már ribinek titulált egy cipő miatt😂😂 szánalmas.. pedig nekem közöm sincs ahhoz amit ő állított rólam. Jaj meg ha random elkezdek táncolni az osztályban már akkor is beképzelt vagyok .. nem értem😂

#2 Most az amerikaiak vagy a magyarok?😕

2017. júl. 24. 10:24
 5/17 A kérdező kommentje:
#4 nehany fiu ismerosom mindig beszol (nem tudom viccnek szanja-e vagy nem) hogy jajj hogy nezel ki.. de a barataim szerint tok jo a stilusom. Az idegenek meg ahogy tudnak ram nezni.. pl. ha a setaloba felmegyek mindenki megtudna olni a szemevel(legfokeppen az idosebbek meg a lanyok) de nem tudom mi olyan erdekes azon hogy ilyen a stilusom. Sot volt mar hogy egy par csaj ott rohogott rajtam, pedig sztem tok jol neztem ki.😂
2017. júl. 24. 10:28
 6/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A magyarok természetesen. Az amerikaiaknál ezek a dolgok nem életcélok, hanem eszközök. Nem a komplexusaikat próbálják elfedni ilyen vackokkal, hanem értelmes dolgokkal töltik az idejüket (persze ott is vannak idióták azért)
2017. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
5. Hmm, akkor valamiben elég szélsőséges vagy. Vagy annyira csúnya vagy annyira szép vagy, vagy annyira kövér vagy annyira vékony. Kétlem, hogy az öltözködésed miatt lenne ez, de tudnál linkelni egy képet, hogy milyen ruhákat hordasz?
2017. júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#2 ja hát igen. Teljesen igazad van. A magyaroknak van egy olyan tulajdonságuk, hogyha valaki sikeres, vagy tehetséges, vagy jól néz ki, akkor már rögtön fikázzuk ki," ha nekem rossz az életem akkor neki nehogymá' az legyen" mentalitással. Nem értem😂 meg ott ott van a hálaadás, hálát adnak az életükért a magyarok meg kb. semminek nem tudnak mindig több kell nekik ami persze nem baj csak felkéne fogniuk azt hogy "Ki a kicsit nem becsüli az a nagyot nem érdemli".
2017. júl. 24. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve discóban voltam, Törökországban eltöltöttem 2 hetet. Beszélgettem egy helyi sráccal lent a hotel bárjában. Jó szám ment táncolni volt kedvem, mondta, hogy nyugodtan menjek egyedül is, itt senki nem néz ki. El kezdtem táncolni, majd gyűltek az emberek körém. Itt Magyaroszágon elmentünk pár ismerőssel táncolni, fent ittak ücsörögtek, mondtam én ezt nem bírom, táncolni szeretnék. Le mentem és elkezdtem táncolni egy csaj oda állt, gondolom neki sem volt partnere. Nézek fel és az egyik csaj, akivel mentem, majdnem átszúrt a szemeivel éreztem a gondolatait, ami minden volt csak nem kedves :) Ha ki is mondja amit gondol, elküldtem volna a pi@ába:) Mindenesetre meg kérdeztem tőlük, hogy minek jöttek, ha nem táncolnak...Pár éve még kinéztek, ha egyedül tornáztál egy parkban, most már javuló a tendencia és többen csatlakoznak, de még mindig nagy a gátlás és a félelem, hogy ki mit gondol. A másik részt sosem tudtam megérteni, emberi butaság? Sosem fogom megtudni...
2017. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#7 nézz Arianaról néhány képet, ő is bő cuccokban jár mint én. Amúgy ezekkel a fiúkkal jóban vagyok csak néha nehéz kiigazodbi rajtuk. Hát kövér bem vagyok 172 cm és 60 kg vagyok. Ès szerintem szép arcom is van, mert mondták már, hogy menjek el modellnek, de én nem akarok. Meg én nem látom szépnek magam igazából amiért kapom a fejmosást az ismerősöktől, családtól.
2017. júl. 24. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!