Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfoglaltsagok, hobbik tippek?

Elfoglaltsagok, hobbik tippek?

Figyelt kérdés
Nemtudok magammal mit kezdeni érzes. Szóval mikor itthon vagyok allandoan ezt erzem. Elfoglalom magam de egy ido utan minden unalmassa valik. Surun vagyok itthon. Sajnos a munkam elegge kimerito fizikailag es a pihenés után a maradék órákat a melo kezdeseig itthon toltom. Elmegy hamar edzes fozes, takaritas, egyedul elek, minden nap van valami tennivalo a hazban. Namost a kerdesem azlenne uraim hogy mivel töltitek el a napot? En 30 multam es egy felnottes hobbit, vagy esetleg helyeket tudnatok ajanlani? Az egyedullet igy ebben a felallasban nem tul kellemes de ezt jo paran gondolom tudjak most elsosorban azokhoz iranyul a kerdes. Koszonom!
2017. aug. 7. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Barkácsolás (nem a csap), bicaj/autó/motor szerelés. Valamit gyűjteni (kések, pipák, magazinok), férfias dolgokat olvasni, tanulni. Terepasztal építés, kutyasétáltatás. Én dobolok itthon, aminél jobb hobbit nem tudnék elképzelni.
2017. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én soha nem gondoltam volna magamról de én 1x elmentem egy 30 km szervezett túrára azóta imádok túrázni és nem tudom hogy miért.

Plusz sok emberrel meg lehet ismerkedni.

De most éppen egyedül teljesítem a kék túrát ami 1000 km szakasz magyarországon keresztül a legszebb tájakon.

Egyszerűen imádok egyedül is barangolni a természetben.Az ember megveszi a pecsételő füzetet és a pecsételő pontokon lehet pecsételni hogy az ember teljesítette egy bizonyos szakaszt.

Bár én úgy vagyon ezzel hogy nem érdekel hány éves vagyok, azt csinálok ami nekem teszik, pl nézek a mai napig rajzfilmeket is.

2017. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!