Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan rázzak le egy kislányt...

Hogyan rázzak le egy kislányt finoman?

Figyelt kérdés

Mivel rohadtul unatkozom, ezért néha elkezdek ismeretlen, netes lányokkal flörtölni, vagy csak simán beszélgetni. Nyilván, mivel a többségük nem a szomszédban lakik, ezért soha senki nem veszi túl komolyan a dolgot, csak unaloműzésként dumálgatunk.


1-2 napja valahogyan rám talált egy 12-13(?) éves lány. Mivel az első pár mondat alapján értelmesnek tűnt, ezért gondoltam nem lesz baj, legalább lesz egy fiatalabb haverom is.

Viszont érzésem szerint túl komolyan vette a bókokat. Kb félóránként ír, pedig semmi közös témánk nincs és olyanokat kérdez hogy vele álmodtam-e, átmegyek-e hozzájuk meg satöbbi. Ez nem lenne baj, ha tudnám, hogy ő is csak játszik ezekkel a dolgokkal és nem komolyan gondolja, de erőteljesen érződik, hogy bizony, ő komolyan gondolja.

Mivel messze lakik és fiatalabb is, ezért nyilván nem lehet semmi.

Viszont most már elkerülhetetlen, hogy ne bántsam meg, mert nem akarom, hogy még komolyabban vegye a "kapcsolatunkat".

Hiába ignorálom, csak még több üzenetet ír.


17/F


2017. aug. 8. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
17 évesen nem kellene gyerekekkel szórakozni. Mondd meg, hogy csak hülyültél, sajnálod, és ennyi.
2017. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:
94%

Tiltsd le.

Én sose vettem komolyan a netes ismerőseimet (vagyis akadnak kivételek, de velük találkozom is a valóságban és fejlődik a kapcsolatunk), úgyhogy én ilyenkor egyszerűen nem veszek róluk tudomást. De ugyanez igaz a valóságra is, ha valaki elsőre nem fogja fel, hogy úgyse lesz semmi, akkor egyszerűen csak leszarom.

2017. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Írd meg neki, hogy olyan neked, mintha a húgod lenne. :)
2017. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Szegény lány. Finoman mond meg neki, ne bántsd meg, bár majd 5-6 év múlva már ő fog lekoptatni.
2017. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"én kisfú vagyxok , te kislány szóval hanyagoljuk ezt amig nagykoruak nem leszünk mindketten"
2017. aug. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!