Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom már tényleg tovább...

Nem bírom már tényleg tovább én ilyen szemét tetű emberek között, hogy finoman fogalmazzak nem akarok élni mit csináljak mit tegyek ha minden negatívumom és negatívumok ellenére ragaszkodnék mégis a saját magam életéhez!?

Figyelt kérdés

vannak mentális agyi bajaim is sokrétű összetevője van az egész életem egy teljes csőd én icsak egy lúzer vagyok egy örök vesztes 26 éves fiatal ember.


De ami még ezek mellett kiborít azok a patkany rohadek emberek a tolerálatlanság bántások megmarasok megszivatasok és a csaladtagjaim.



#kilátástalanság #remenytvesztettseg.
2016. jún. 25. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Válts környzetet!

Hagyd faképnél őket a fenébe!

2016. jún. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De hogy csináljam mindezt? Még a bejelentett havi nettó90.000 ft ból nem tudnék félrerakni ha volna álláshelyem.


Nagyon megfásult lettem az utóbbi években reményt vesztett és csalódott ,tanácstalan,lehangolt, és,meggyötört.

2016. jún. 25. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a 90E-s mondatot nem értem.
2016. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Tetvek ellen nagyon jól használható a csalánlé, ha összekevered folyékony szappannal. Nagyon hatásos, rá kell spriccelni a növényre ami tetves és kb. két–három óra múlva döglötten lehullanak róla a tetvek. Ha még fiatal ember vagy, akkor egyelőre ne csináld ki magad, erre ráérsz majd 40 éves korod után, amikor már arra sem méltatnak az emberek, hogy lehánnyanak... Na az lesz a gané világ papuskám, és még a lábad is fájni fog, de mégis menni kell...
2016. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó. Én normálisan kiírok egy személyes rám vonatkozó kérdést tanácstalanul erre föl ilyen ún-szimpatikusan válaszolnak önök.
2016. jún. 25. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Borzalmas hozzáállásod van.

Hogy mit? Töröld ki negatív kreálás kényszert tudatalattidból.

Tudatos élet, ésszerűség, gyakorlás.

Ha kell segítség, írj rám.

2016. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, nem lehet tudni, hogy kicsoda! Lehet hogy pszichopata baltásgyilkos és meg akar ölni vagy kínozni! Nagyon vigyázz az ilyen ajánlatokkal!
2016. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már egyszer leírtam privát üzenetben a legutolsó kommentelőnek hozzászólónak azt ,hogy ha nem tudnak normálisan emberi módon megértőbben válaszolni az én kiírt feltett kérdéseimre csak és mindenáron irónikusan gúnyolódóan mindezt rosszízű megjegyzésekkel megspékelve akkor nem kell válaszolni nem kötelező!!!


Se a gúnyolódásból se a rosszízű megjegyzésekből nem kérek nem vagyok rájuk vevő.

Remélem elég világosan fogalmaztam.

2016. jún. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!