Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon különböző az ízlésem....

Nagyon különböző az ízlésem. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
Zenék terén, nagyon változatos az ízlésem. Szeretem a rappet, a rockot, a poppot, van amikor metált halgatok, de van amikor "nyálas" fiú együtteseket. A ruhák terén ismét nagyon különböző, van amikor egy héten keresztül csak feketében járok, a másik héten egy nap felveszek a szoknyát, de a többi napon inkább fiúsabb dolgokat viselek. Tegnap voltunk bevásárolni a gimire, és akkor tűnt fel inkább, hogy szerintem baj van. Vettem, kettől pasztel rózsaszín és kék füzetet, de vettem három halálfejeset. Vettem néhány lilás rózsaszín szövegkiemelőt, de egy sötét zöld leveles tolltartót vettem hozzá. Lehet, hogy nekem csak ilyen érdekes ízlésem van?

2017. aug. 8. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitől különbözik?? Mi van?
2017. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Miért lenne ezzel baj? Szóval minden ember csak egyetlen egy stílushoz vonzódhat? Ha valaki egyszer felvesz egy rózsaszín ruhát, akkor onnantól fogva semmi feketéhez hozzá sem nyúlhat?
2017. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs vele baj, legalább nem vagy beszűkült stílussal rendelkező egyed. :) Ez kifejezetten jó tulajdonság, én is így vagyok ezzel, és ennek következtében szót értek a metálosokkal is, és a mainstream követőkkel is, nincs kirekesztési kockázat.

A tolltartóra is biztos jobb ránézni, hogy nem egyszínű, ruha meg minden alkalomra van ezzel a módszerrel. ^^

2017. aug. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!