Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a jobb? Tudni, hogy...

Melyik a jobb? Tudni, hogy mit beszélnek a hátad mögött vagy nem foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, hogy összesúgnak a hátam mögött, de fogalmam nincs mit és miért. Nem szoktam általában ezzel foglalkozni, elengedem a fülem mögött, de mégis furdal a kíváncsiság, hogy miért nem kedvelnek, miért beszélnek ki. Azt mondják jobb nem tudni, mert csak rosszabb lesz tőle.

Kinek mi a véleménye?



2017. aug. 9. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ignorálás!
2017. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem anno egy kicsit segített abban, hogy hogyan viselkedjek az emberekkel, mi zavarja őket, viszont volt olyan eset is, amikor hihetetlen dolgokat feltételeztek pletykáltak rólam és inkább jobb lett volna nem tudni, mert az emberek véleménye nehezen változik.
2017. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sz@rni bele. Velem mindig az van, hogy addig furdal a kíváncsiság, amíg választ nem kapok, de utána megbánom, mert tényleg jobb lett volna nem tudni. Nem kell mindenkinek megfelelni, aki nem kedvel annak tökmindegy mit csinálsz.
2017. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb nem tudni.
2017. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!