Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet, hogy bármilyen...

Miért lehet, hogy bármilyen motivációs videót nézek egyszerűen nem tud motiválni semmi?

Figyelt kérdés
Nem tud feltüzelni egyik sem,pedig rengeteget megnéztem az elmúlt időben. Nem érzem tőlük azt,hogy na igen most aztán nagyon elszánt lettem és megmutatom hogy képes vagyok rá. Tehát egyszerűen teljesen közömbösek számomra a motivációs videók. Miért lehet?
2017. aug. 9. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már motivációs videókból várod a motivációt, az már régen rossz. Élettelen, a valóságalapjától megfosztott, sterilizált, kiaragadott dolgok vannak ott, maximum hamis, rövid életű motivációt adhat, ami inkább eredményez egyfajta dacos, öntelt ,,csak azért is megmutatom " mentalitást, mint igazi kitartást és szenvedélyt. Keress más utat
2017. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ellenszenvesek az előadók, cak felidegesítem magam a tenyérbemászó stílusukon, 2 percnél tovább nem is bírom nézni ezeket -.-'

Bár nem tudom, milyen videókat nézel. Mindenesetre nem jöhet be mindeninek ugyanaz a módszer. Vannak például, akiket az motivál, ha ellenpéldát látnak. Például engem tökre motivál egy fogyókúránál, ha nálam kövérebb emberekről nézek képeket.

2017. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Manapság elég szarok a motivációs videók?
2017. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valakinek segít néhány motivációs videó, akkor annak nem is voltak nagy gondok a motivációjával.
2017. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezt nézem meg néha, szétröhögöm magam szegényen, ez eléggé motivál. :DDDD



https://www.youtube.com/watch?v=We6rtCjjqQY

2017. aug. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!