Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon depressziós vagyok és...

Nagyon depressziós vagyok és egyszerűen nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Igazából nem kísérleteztem még öngyilkossággal de annyira meg akarok halni. Lassan már ott tartok hogy tényleg megprobálom. Tudom ez egy fajta menekvés de talán jobb lenne. Azt is tudom hogy akik szeretnek azoknak fájna de szerintem en is számítok. Néha ugy érzem hogy akit igazán szeretek az engem nem. És annyira nem tudok mit kezdeni magammal. Félek a halaltól de közben vonz.

2017. júl. 16. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mitől érzed magad rosszul? Iskola, család, barátok?
2017. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Barátom. Család. Magam miatt.
2017. júl. 16. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Először is! Szakíts a barátoddal!! Nem tudom milyen lehet a kapcsolatotok, de ha miatta érzed rosszul magad, az már rágen rossz. Tudom hog yfélsz kilépni a komfort zónádból, de itt az ideje a változásnak. Először rossz lesz, de majd egy hónap eltelik é rájössz hogy jobb így. Ne engedd, hogy bárki is lehúzzon.

Msodszor, nézd meg a Titok c. filmet, mert gondolom ha ilyeneken gondolkozol akkor nem sokat olvashatsz (már bocs). Az biztosan segííteni fog.

Figyelj, 16 éves vagy, ilyenkor, tinikorában szinte MINDENKI átesik egy ilyen időszakon. De amint megtalálod magad, és elkezded kifejleszteni az önbizalmad, hidd el nekem hogy sokkal de sokkal jobb lesz.

Tudod te egyáltalán mennyibe kerül egy temetés?

Gondolom fogalmad sincs.. Tudom, hogy az öngyilkossággal akarsz figyelmet szerezni, de légyszíves ne, mert annak semmi értelme.

Kezdj el futni, az segíteni fog, hidd el. Akkor érezni fogd hogy van hova fejlődni, legalább lesz egy célod, ami életben tart. Na az öngyilkosságot meg felejtsd el, vagy ne, a annyi pénzetek van :DD Istenem, biztos pont ez hiáyzik anyukádéknak.

2017. júl. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom mennyibe kerül egy temetés mivel már volt benne részem.

Nem tudok szakítani mert szeretem.

Olvasni olvasok.

Nem kell nekem figyelem, inkább egyedül szeretném a halálom. Eddig azért nem probáltam meg mert reménykedtem és mertt nem fajult idáig a helyzet de most már nekem ez sok.

2017. júl. 18. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem vágynál figyelemre nem írtad volna ki ezt a kérdést. Valószínűleg túl fiatal vagy ahhoz hogy eldöntsd mi a jó neked és mi nem. Én értem hogy szereted, de ha rossz hozzád/neked, akkor komolyan el kell gondolkodnod, hogy érdemes e ilyen kapcsolatot folytatni. Le se írtad, hogy mi vezetett a depressziódhoz. Lehet, hogy pont ő...
2017. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolat akkor az igazi, ha boldog vagy benne. Ha annak az okai között van a barátod, hogy miért szeretnél meghalni, az már rég rossz, ugye ezt te is érzed?

Ami szomorúvá, depresszióssá tesz, el kell engedni, hosszú távon ez a megoldás. 16 éves vagy, előtted van minden. Ne ragadj le. Engedd el azt ami bánt, találj célokat, kezdj el sportolni.

Én is átmentem ezen, amióta az eszemet tudom, utáltam az életemet, feleslegesnek, nyűgnek éreztem magam. De pár éve megtanultam értékelni MINDEN jót, kizárni a fejemből azt, ami elszomorít, élvezni minden percet, amit tudok, mert tudom, hogy ha 10 év múlva visszagondolok magamra, nem egy megkeseredett, depressziós nőt akarok látni, hanem egy életvidám, célokkal, álmokkal előretörő embert.

Ezt javaslom neked is.

2017. júl. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!