Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Szabó...

Mi a véleményetek Szabó Péterről, a híres 'motivációs trénerről'?

Figyelt kérdés

A Színművészeti Egyetemre járok és bevallom mikor őt nézem rengetegszer magamra ismerek, mikor próbálom magam iszonyatosan belélni egy szerepbe, de valahol tudom belül, hogy ez csak színéskedés és a gyakorlott szemek meg fogják találni benne a hibát.

Nos én nagyon érzem nála ezt, saját tapasztalat, hogy látszik rajta, hogy tudja magáról, hogy színészkedik és ha sokan nem is, de a gyakorlott szemek észreveszik.

Szerintem ő nem boldog, fele annyira sem mint amilyennek mutatja magát és ezt ő is tudja.

Mit gondoltok erről?


2017. jún. 14. 19:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Pontosan azt gondolom, amit te! Sz.P.remek színész, és az emberek mindent elhisznek, amit látnak, ezt be is nyalják készséggel, sőt még fizetnek is érte! Ebből gyorsabban meg lehet gazdagodni, mint egy szinkronizálással. Én tanultam pozitív gondolkodást. Amit ő órákig magyaráz, azt el lehet mondani 10 percbe sűrítve. Tehát van egy jó alap, a többi parasztvakítás, szemfényvesztés, átverés. De jól csinálja.
2017. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy gátlástalan szélhámos.
2017. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Csaló.
2017. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

sok hülye meg irigy van itt is mint at utcákon is.

Az egyetlen hiteles önfejlesztő trénernek tartom Magyarországon.

2017. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az az érdekes hogy mindig csak olyan emberek kapcsán húzzák elő az irigység kártyát, akiknek amúgy jogosan lenne szégyenkezni valójuk a tevékenységük miatt. lásd Győzike, Berki Krisztián és hozzájuk hasonló trash celebek.
2017. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Arckönyben látom csak a reklámjait néha meg időnként egy-egy ismerősöm megoszt tőle valami idézetet.

Nekem az a benyomásom, hogy nem mond semmi újat. Így nem is nagyon foglalkozom vele. Pedig érdekel az önfejlesztés.

2017. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleinte nagyon sokat adott. Benne voltam egy nagyon mély gödörben, és segített kimászni belőle. Vannak nagyon jó meglátásai, és pár hónap alatt kimásztam abból az élethelyzetből és rendbe tettem az életem. Azzal viszont egyetértek, hogy újat már nem igen mond. Az alap az jó, de jelenleg ezt csűri-csavarja különböző módokon, a minél nagyobb haszon érdekében. Ez viszont már nem tetszik, így amit jónak ítéltem meg eddig és be is vált, azt folytatom, de több előadására/rendezvényére nem hiszem hogy elmegyek.
2017. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja, amit a sikert a pénzzel azonosító egyszerű lelkű könsége hallani akar. Betölt egy piaci űrt, ő jól megél belőle.


Puzsér Robi róla alkotott véleményével nagyjából egyetértek.

2017. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy még csak nem is jó színész, egyszerűen ennyi megvezethető, megváltásra váró ember van.


#4: Akkor nézz utána alaposabban, mert egyáltalán nem hiteles.

2017. jún. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ehhez színésznek lenni, hogy észrevedd. Szerintem akiknek egy minimális józan ítélőképessége van, az tudja hogy Péter egy csaló, ráadásul a legrosszabb fajtából.
2017. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!