Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintem az is gyakori...

Szerintem az is gyakori kérdés az egyedülállók körében, hogy hol találhatnak társat maguknak - a társkeresők látogatottsága nem elégséges?

Figyelt kérdés
közalkalmazott (főisk. végzett) ffi 58 Győrszemerehegy - priviben is lehet
2015. nov. 14. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

társkeresők látogatottságával nincs probléma mert a legnagyobb oldalak napi80-100e-es megtekintéssel rendelkeznek.


A gond ott kezdődik, hogy egy átlag nő kap 10 levelet naponta, és még csak képet se kell feltennie, az átlag férfi meg 0 megtekintést hiába van kitöltve a profilja 100%-ra.


a nők válogatnak, a "férfiak" meg küldözgetik a sablont a nagy számok törvényére alapozva.

2015. nov. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
1-es, nem tudom honnan veszed ezt. De akkor adok egy kis ízelítőt. A nőket olyan mértékű "alázások" érik a társkeresőkön, h a "kedves" férfiak nagy része megkeresi őket szexuális tartalmú kéretlen levelekkel. "sex ma?", "sya baby sex" vagy "de megvizsgálnálak belülről is". Küldi a képeket a farkáról és kéri a "webcam" sexet. Aki normálisnak látszik, annak a 90-95%-a is az első randikon fogdossa a nőt, meg felhívja magához, ha meg nemet mond, akkor hagyja, nem szórakozik vele fél óránál többet, keres mást, akivel aznap elhiteti, h komoly kapcsolatra vágyik és akivel aznap üríthet. Természetesen a maradék 5%, akire ez a megjegyzés nem illik, ne vegye magára, mert vannak kivételek!
2015. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2-es, és éppen ezért van igazság abban is, amit az 1-es mond, mert a tisztességes társkeresők a többi miatt szívják meg...
2015. nov. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2.


Érdekes, én normális hangvételű leveleket írtam, mégis csak kb minden 5. nő írt vissza.

2015. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az már tök jó arány. Miért, arra számítottál, hogy mindenkinek tetszeni fogsz?
2015. nov. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es, az már tök jó arány! Nekem nőként soha nem írtak vissza normális hangvételű levelekre. Bezzeg az "ürítők" tudnak írni maguktól...
2015. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Én a társkeresőkre már nem alapozom a jövőmet, sőt, már nem is érdekel, hogy lesz-e társam, vagy sem. Az is igaz, hogy válogatósak a nők. Ha már valahogy kinéz, akkor már csak ügyvédek és orvosok jöhetnek szóba, egyszerű esztergályoson átnéznek. Ez tényleg köszönhető a rossz arányoknak, amit az első válaszoló már szépen megfogalmazott helyettem.

Részemről a "társkeresés" annyiban merül ki, hogy nyitott szemmel járok, és kedves vagyok azokkal, akik hozzám is kedvesek, aztán hátha egyszer...


45 F

2015. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#2 Itt nem a férfiak a ludasak, hanem a nők, hogy ilyen levelekre válaszolnak és az ilyen randiknak engednek. Érdekes módon a normális hangvételű levél megy olvasás nélkül a kukába. Épeszű emberrel nincs 2. randi, mert az lesőn nem csókolózott a csajjal.


Honnan veszem ami írok. Tapasztalatból! Én is társkeresőzöm, 0 sikeraránnyal. És nem a fenti mondatokkal próbálkozom!

2015. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

* még mindig egyszerűbb a dolgotok, hisz csak válogatni kell.


Nekem meg fejleszteni magam, előfizetni, és megpróbálni átüvölteni azt a nagy tömeget aki a lábaitok előtt hever. És mi a köszönet mindezek után? 0 válasz, és 0 adatlap megtekintés még akkor is ha ki vagyok emelve! No comemnt!

2015. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi hozzászólásokat! Ezek szerint én abba az 5 százalékba tartozom, aki nem akar azonnali (hamari)sexet, - na persze később majd annál többet (persze ésszerű kereteken belül).Bár már jónéhány hölggyel kezdtem levelezésbe a randivonalon, de előbb-utóbb mindegyikről kiderült, hogy nem is annyi idős, meg nem is úgy néz ki, mint ahogy írta az elején (ill. a feltett fotón látható). Gátlástalanul hazudnak, felraknak 15 évvel korábbi fotókat magukról.
2015. nov. 14. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!