Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bírjátok a hazánkban lévő...

Bírjátok a hazánkban lévő kínaiakat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Akit ismerek közülük és jó fej azt természetesen igen.

Akit meg nem, azokkal sincs bajom, mert a kínaiak nem az a balhés népség. Mosolygósak, jó fejek. Szóval semmi bajom velük!

2017. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmibajom az átlag kínaiakkal. Lehet hogy van köztük aki nem adózik, áfát csal, nem ad garanciát. De pont ugyanezt csinálja az átlag magyar vállalkozó is. A kínaiakat szinte észre sem veszem az utcán.
2017. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vásárolok tőlük, nem vernek át, dolgos népnek vélem őket.
2017. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 4 azsiai ismerosom van. Egyik sem kinai, 3 vietnami es 1 koreai, de szerintem majdnem ugyanaz, szuleik kinai cuccokat arulnak.Nagyon birom oket, kedvesek es nyiltak, VISZONT... sznobok. Miert is?

Eleg durvan figyelnek arra, hogy csak markas es draga markaju cuccaik legyenek.

Fizetos suliba jarnak

Mondtak, hogy a pesti vietnamiak ismerik egymast ugy mind nagyjabol, es szinte mindegyiknek mercedese van, es gaz ha nem iPhoneod van. 😀 Nem viccelek, szo szerint igy mondtak

2017. aug. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én vietnámit ismerek, nagyon jó fej csaj.
2017. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!