Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnak önuralmat tanulni?

Hogyan tudnak önuralmat tanulni?

Figyelt kérdés
Felek hogy túl érzékeny vagyok. Nagyon hamar ki csordul a könnyem. En ezt szeretnem kontroralni. Mások túl érzékenynek tartanak es ez nekem se tetszik . Hogyan változtassak ?

2017. aug. 12. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ez téged és másokat miért zavar. Egyszerűen érzékenyebb vagy és kész nem hinném hogy ez probléma. Az önuralom meg nem feltétlen erre értetendő hogy most elsírod magad egy drámán vagy nem. Szerintem teljesen oké és természetes ha valaki érzékenyebb dolgokra emberek vagyunk. Ha ezt önuralommal elakarod folytani hajrá de én nem tenném csak azért mert másnak nem tetszik.
2017. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre neked kell rájönni, pl. ne sértődj meg minden szaron, hanem szólj vissza. Szomorkodás helyett szint úgy, vagy ba5zd pofán, aki megbántott. Sírással semmit nem érsz el, ráadásul idegesítő is hallgatni.

Persze az érzékenység, sírás is jó dolog, csak ne vidd túlzásba. Próbáld a dolgokat árnyaltan látni, az is sokat segíthet. Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy az "érzékénységeddel" mire utalsz. Könnyen megsértődsz? Vagy gyakran meghatódsz, és könnyen sírsz egy filmen?

2017. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Hozzáteszem én is gyakran sírok egy-egy erősebb, idegőrlőbb drámán, de ezt nem kell mindenkinek tudnia, legalábbis más előtt próbálok nem sírni, lehet neked is ezt kéne. :D

2017. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eloszor is tanuld mg hogy nem tudnák hanem tudnék. Másodstor pedig probald kicsit lekakilni hogy mit gondolnak masok. Ha ez nem megy kelzeld el hogy kb meg mennyi idejig lesznwk az eletedben. Kb par evet ha jol gondolom. Utana mar emlekezni sem fogsz rajuk. Azert askalodnak mert nincs jobb dolguk, vagy mert valamiert irigykednek, es ezert probaljak a hibaidat felnagyitani. De az is lehet hogy arra gondoltal hogy egy filmen hamar elsirod magad. Nekem akkor az segit ha atgondolom hogy dikk ez mennyi penzt kapott ezert hogy itt eljatsza hogy szomoru😂 Most hogy mar megerkezett az osszeg a bankszamlajara biztos nem lesz szomoru tobbet😂
2017. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is tanuld meg, hogy nem "idejig", hanem ideig. Ha már nyelvtannáci vagy, te is írj normálisan.
2017. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendben, le is irom parszor hogy megtanuljam

Ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig ideig

Koszonom az epito jellegu kritikat😊

2017. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!