Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi értelme van a szánalomból...

Mi értelme van a szánalomból történő barátkozásnak?

Figyelt kérdés

22 èves srác vagyok ès se család, se barátok.


Az idèn barátkozott velem egy lány, de mostanában rájöttem, hogy csak szánalomból tette, mert meghalt Apám ès nincs senkim. Többen nyitnak felèm, de minden jel arra mutat, hogy csak szánalomból teszik. Ennek mi èrtelme?


A lány aki ,,barátkozott" velem vègül lekoppintott ami miatt elèggè bekattantam. Mi èrtelme a szánalom barátságoknak? :(



2017. júl. 21. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg sajnálnak és segíteni szeretnének neked. Néha tudnak segíteni, néha nem.

Én is barátkoztam már másokkal 'szánalomból', de legtöbbször a barátjuk is maradtam.

2017. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez sz*rul esik, mert nem azèrt barátkoznak velem, mert èrdekes, ,,jófej" vagyok, hanem mert szánalmas vagyok. Ezek nem jó dolgok, mert a többi barátjuk előtt lejáratnak meg kèsőbb mind lekopnak ès ha közbe nálam kialakul èrzelmi kötődès akkor a vège dühöngès lesz. :(
2017. júl. 21. 23:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Inkább ne barátkozzatok ilyen emberekkel, mert ez sokkal rosszabb mint a magány! :(
2017. júl. 21. 23:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok értelme valóban nincs, illetve a "barátkozó" számára lehet jó érzés, mert úgy érzi, tett valami jót. Persze, ha később megmarad ez a barátság, vagy "valódi" barátsággá alakul, akkor van értelme.
2017. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!