Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a vélemenyetek az ezen az...

Mi a vélemenyetek az ezen az oldalon történő ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Jöhetnek tapasztalatok :)
2017. júl. 25. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Kudarc.
2017. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vagyis engem mindig leráztak még mielőtt elkezdtünk volna beszélgetni.
2017. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Találkoztam már itt éretelmes és pszichopata emberekkel is :D

Mindenesetre én szeretek új embereket megismerni. Ha pár üzenetváltás után látom hogy nem vagyunk egy hullámhosszon, idegesítő akkor nem beszélünk többet.

19/l

2017. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel a legtöbben nem ismerkedni akarnak itt, ezért sok elutasításra számíthatsz.

Szerintem idegesítő, amikor normális, komoly kérdésekre válaszol az ember és még azok kapcsán is megtalálják ismerkedős privátokkal.

De úgy szerintem lehet próbálkozni, hogy direkt ismerkedős kérdést teszel ki. Bár valószínűleg inkább a kis tiniknél válik be, mert felnőttebb embernél már furák az olyan kérdések, hogy mi a véleményetek egy ilyen-olyan lányról/fiúról.

2017. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gyenge. Gyakorta a fiúról kiderül, hogy lány és fordítva...
2017. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sok a retardált. Én két évig ismerkedtem itt, mire találtam egy olyan lányt, aki értelmes és jól is néz ki (vele azon nyomban össze is jöttem és már több mint két éve együtt vagyok). Az itt ismerkedő nők 99%-a vagy úgy néz ki mint egy bányarém, vagy pedig az agyában vannak komoly zavarok, de a beszámolóik szerint a férfiaknál sem jobb a helyzet. Szóval nagyon kitartónak kell lenni, hogy itt normális embert találj
2017. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. És milyen messze lakott?
2017. júl. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De ez nem egy ismerkedős oldal.

Vagy én tudom rosszul?

2017. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7#

120 km-re. Kb egy évig voltunk távkapcsolatban, aztán én költöztem hozzá. Jelenleg az ő szüleinél lakunk, de gyűjtögetünk sajat házra.

2017. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy jó haverom van innen :D
2017. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!