Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismerősi köreitekben is...

Ti ismerősi köreitekben is rengeteg Krisztián nevű ember bolondos? Vagy csak én futottam bele ilyesmikbe?

Figyelt kérdés

Nem, nincs üldözési mániám, megsérteni sem szeretnék senkit, azonban a kérdésemnek van alapja: az elmúlt évek alatt az összes Kriszitán akivel beszélgettem egytől-egyig furcsa alak volt. Hasonló tapasztalatok :D?


( Kérdés részben poén, egyértelműen nincs összefüggés a személyiséged között, meg aközött, hogy milyen nevet választottak a szüleid...báár, igen csak meg tudják keseríteni az életed, hisz van pár igen cifra név... JA, És a Szinti nevű lányoktól is mind ki voltam eddig :DD)


2017. aug. 14. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa összefüggés, én egyetlen Krisztiánt ismertem, akinek bolondos dolgai voltak, az se ma volt, de a hírekben is szerepelt "ál-mozdonyvezető" címmel, mert az volt a heppje, hogy vonatokat kötött el. Annyira mélyen nem ismertem, de az volt a benyomásom, hogy amúgy egy rendes srác, tök jóindulatú, csak ez az egy zizije volt.
2017. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Van benne valami...
2017. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Jaa, Krisztiánok bolondosak, Szintikkel is ki voltam, még ilyet :O
2017. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én Krisztián vagyok, és sok Krisztiánt is ismerek, tényleg van benne valami.

A Szintiről nekem a szintetikus kábítószerek jutnak eszembe egyébként.

2017. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Eddig csak 1 Krisztiánt ismertem, elég nagyképű és lenéző volt.
2017. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ilyesmin már én is gondolkodtam, igaz picit más tekintetben, de nekem minden Vanda és Roland nevű ismerősöm molett/kövérebb alkat. :)


Lehet véletlen de kb. mintha a név már alapból meghatározná az embert. :D

2017. aug. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk általábosban egy Krisztián nevű gyerek volt az osztály bohóca.
2018. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem vagyok egyedül :)
2018. jún. 13. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!