Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valóban igaza lehet Klapka...

Valóban igaza lehet Klapka Györgynek, hogy Berki Krisztián egyáltalán nem gazdag ember?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam, hogy szerinte alig van valamije és csak eljátssza a gazdagságot.
2014. okt. 19. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1: ezt mi nem tudhatjuk.

2: attól függ kiéhez viszonyítjuk az ő anyagi helyzetét.

3: agyban és emberségben a legszegényebbek közé tartozhat.

4: rohadtul nem érdekel a csicska berki.

2014. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért kellett neki 64 négyzetméteres lakásban a kanapén nyomorogni a nőjével, mikor megszületett a gyerek, mert akkora milliomos. Ugyanmár...


Komolyan, az édes életes gázsin volt lehetősége végre nagyobb lakásba menni, de az is mekkora? Ahhoz képest, hogy előadják, hogy aranytömböket vesz, meg több milliós órákat meg ilyenek.


Istenem... a sok hülye meg beveszi, hogy milyen gazdag...

2014. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
(Bár mondjuk, ha abból indulok ki, hogy a mi lakásunk 63m2, az ő előző lakása nem volt 64 se az hétszentség...)
2014. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem védeni akarom azt az ogrét, de nem is egy 64 nm-es panelban nyomorog, hanem valami lakóparkban.

Pesten ezek ára olyan 30-60 milla közt mozog a kerülettől függően.

8-10 millióért már 250nm összterületű 2 szintes házat kapok telekkel Békéscsaba mellet.

Tehát van mit a tejbe aprítania, az is lehet, hogy neki elég a kisebb méretű lakás, bár ez is relatív, a szüleim panellakása nincs 70nm amiben még pár éve én is velük laktam, és nem volt szűkös, bár tény, el tudtam volna képzelni nagyobbat, több szobával, főleg ha vendéget fogadtunk. De ha neki erre van igénye, akkor miért vegyen egy 5 hálószobás medencés, lakást?

Persze biztosan rájátszanak a TV-vel is arra, hogy ő milyen gazdag, de szeretnék én úgy nyomorogni, mint ő. :D

2015. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó ember, ha "aranytömböket" veszel, meg "milliós" órákból van magán"gyűjteményed", akkor ne magyarázd meg nekem, hogy örömödben alszol egy kihúzhatós a kanapén egy lyukban hónapokig (főleg, hogy a gyerek nem egyik napról a másikra érkezik meg). Abból is mekkora show volt már csinálva, hogy milyen drága babakocsit "vett". Hát hogyne, a boltnak/márkának megérte a reklám...
2015. jan. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!