Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék magamból "kiölni...

Hogyan tudnék magamból "kiölni" pár érzelmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elég fura egy kérdés lesz, de azt szeretném, hogy néhány érzelmem/vágyam eltűnjön. Itt leginkább a szerelemre gondolok, nem szeretnék szerelmes lenni, 2 éve nem volt barátnőm és nagyon jól érzem magam egyedül, de sokszor elgondolkozom azon, hogy kéne egy barátnő... ezt az érzetet szeretném eltűntetni. Lehetséges lenne ez valahogyan? A válaszokat előre is köszönöm szépen!:)

(Ha számít valamit, 17 éves vagyok)


2017. aug. 14. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Közönnyel.

Meditálj, koncentrálj magadra, bár elég sz@r ember fog válni belőled, ha ilyen leszel...

2017. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem igazán érdekelne, hogy milyen ember leszek:) A jelenlegi baráti társaságom maradjon meg és csak ennyi számít:D
2017. aug. 14. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Az ilyen érzelmeket megvalósítani érdemes, nem kiölni.
2017. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bálint3311 válasza:
29%
Semmi szükség rá, hogy indulatossá, rombolóvá válj, semmi szükség neheztelésre - mert a szerelmet nem lehet befolyásolni. Olyan, akár egy fuvallat. Látod... csak úgy jön. Ha ott van, ott van. Aztán elmegy. És ha elment, elment. A szerelem rejtély, nem irányíthatod. Nem is szabad irányítanod, nem szabad törvényesítened, nem szabad erőltetned - semmilyen okból.
2017. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Átalakítani tudod. Ha megtanulod élvezni hogy szingli vagy, és nem szenvedsz egy lány hiányától, meg is van oldva a problémád.
2017. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" 2 éve nem volt barátnőm - Ha számít valamit, 17 éves vagyok "


Csak én érzem úgy, hogy a mai gyerekek fele valami nyávogó óvodás szintjén van? Vagy lehet én vagyok a hibás, és nyilván egy 17 éves már hatalmas tapasztalattal és bölcsességgel rendelkezik az élet dolgait illetően.

2017. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os! Nem tudom hol láttad azt leírva, hogy tapasztalt és bölcs vagyok. Egy szimpla kérdésnek indult, nem önsajnáltatásnak, de igazán sajnálom, ha te annak vetted, de legyen igazad, tudod okos enged...:)

A többieknek pedig köszönöm szépen a választ, ment nektek a zöld kéz!

2017. aug. 16. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom nem értetted az iróniát...


Próbáljuk meg egyszerűbben: 17 évesen neked már olyan élettapasztalataid vannak, hogy azt bárki emgirigyelhetné, és teljesen bölcs döntés szüleménye ez a kérdés... ugye így van? ( Irónia! )

2017. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!