Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék magamból kiölni...

Hogyan tudnék magamból kiölni minden érzést/érzelmet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Sehogy! Az lehetetlen! Sajnos az érzelmekre is szükség van,

akármennyire fáj is valami, szükség van rá, különben érzéketlen gépek lennénk!

2012. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Antimod ***** válasza:
Miért akarnál ilyet tenni? Ember vagy, így az érzések alkotórészeid.
2012. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért hogy ne fájjon semmi... az életem romokban.... inkább lennék egy érzéketlen gép, mint hogy átéljem amit most át kell élnem...
2012. jún. 26. 00:05
 4/12 anonim válasza:

Tudom, mit érzel, de sajnos ezeket nem lehet kikerülni!

Én is próbáltam, de nem tudom, viszont az vigasztaljon,

hogy nem tart örökké!

2012. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeptember óta tart... szal én már a reményt sem látom...
2012. jún. 26. 00:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha lehetne, akkor engem is érdekelne a módszer, de ilyen nem létezik. Mi a gond?
2012. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenki elfordult tőlem... már annyi sok csalódás ért hogy senkiben nem bízok... üresség és magány tátong a lelkemben... fáj... minden... kihasználtak...ellöktek...akármit teszek soha sem jó senkinek...inkább szeretnék érzések nélkül élni... szeptember óta tart és csak egyre rosszabb...
2012. jún. 26. 00:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura de én voltam már úgy - ha csak rövid ideig is - hogy mintha minden érzelem kimúlt volna belőlem (ne kérdezd hogy miért). Közönyt éreztem minden és mindenki iránt. Fel se akartam kelni az ágyból. És tudd meg: fogalmad sincs mit kívánsz! Nem tudod milyen az amikor nem csak a rossz de a jó érzelmek is (pl. vágy valami jobb iránt) hiányoznak belőled! Amikor nincs ami hajtson!


Még valami: az élethez a jó és a rossz (élet és halál, öröm és fájdalom, stb.) is hozzátartozik. Ha nem lenne rossz akkor a jó mihez viszonyítva lenne jó? Rossz nélkül a jó ellaposodna, unalmassá válna. Csak panaszkodnál megint mindenért (már bocs) mert nem tudnád milyen a rossz, az igazán rossz és így azt se tudnád hogy ami éppen van az jó. (Elkényeztetett gyerekeknél is megfigyelheted ezt...)

2012. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én se kelek fel mostanában,mert nincs miért,célom sincs.Elhagyott az,akit szerettem,és nem bírom magam ezen túl tenni.Ez elég rendesen kiölt belőlem mindent.Vagy közönyös vagyok mindennel,vagy sírok.Ez a kettő megy.
2012. jún. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Amúgy én is pont ezt a kérdést szerettem volna feltenni, konkrét célom van vele. De olvasgatva a kommenteket ja.. Nekem is volt egy időszak amikor nem éreztem semmit. És életem legszarabb korszaka volt. Nem tudtam sírni. Borzalmas volt.Mondjuk csak a negatívakat szeretném kiűzni. De tényleg így belegondolva az ellenségemnek se kívánnám. Pedig most baszta fel az agyam.. Hmm.. Ezen még el kell gondolkoznom. Kösz a válaszokat és a kérdést is. 100% hasznos. Amúgy biztos vagyok benne hogy ki lehet írtani de nem tudom a módját és azzal a pozitÍvak is kivesznének azt hiszem. Azt meg végképp nem akarom. Mostmár.
2014. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!