Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordul, hogy...

Veletek is előfordul, hogy egyszerűen semmihez nincs kedvetek?

Figyelt kérdés
Velem elég gyakran megtörténik és általában szokott is zavarni, de olyankor nem tudom rávenni magam, hogy bármi értelmeset csináljak. Helyette csak az ágyon fekve/ülve merengek magamban és elpocsékolom a napom...

2017. aug. 15. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a jó, hogy legalább rájöttél, hogy ez így nincs rendben. Akaraterő. Muszáj erőt venni magadon és elkezdeni valamit csinálnod. Keress új hobbit, tanulj nyelvet. Rengeteg színes dolog van a világban, még akkor is, ha valaki nehéz helyzetben van. Most már egy kis kiégésre, vagy rosszkedvre is ráhúzzák, hogy depressziós, de ez nagyrészt csak divat. Lustul a társadalom.
2017. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Elég aktív, pörgős életet élek, de ez velem is előfordul, de elég ritkán. Ilyenkor mondjuk nem is hajtom magam, aznap csak filmeket nézek, tespedek és rendelek egy pizzát, megengedem magamnak ezt a lustulást, mert tényleg annyira ritkán pihenek, általában időpocsékolásnak tartom.


Viszont ha ez egy gyakori jelenség lenne, akkor nem engedném meg magamnak. Ahogy előttem is írják, akaraterő kérdése ill. ha van valami az életedben, amiért tudsz lelkesedni (barátok, hobbik, sport, ezek mind együtt, vagy bármi), akkor könnyebb erőt venni magadon. Keresd meg azt, amit szívvel-lélekkel tudsz csinálni és akkor könnyebb lesz legyőzni ezt a motiválatlanságot :)

2017. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Sajnos semmilyen sportot nem űzök, viszont sétálni nagyon szívesen elmennék, akár minden nap, csak az a gond, hogy nincs kivel, egyedül meg furcsán érzem magam az utcán.. Barátaim nincsenek, a szüleim napközben dolgoznak, a húgom meg vagy kockul, vagy a saját baráti társaságával tölti az idejét...
2017. aug. 15. 10:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem mindig ez van.
2017. aug. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Te ilyenkor nem érzed úgy, hogy változtatni kellene a helyzeten?
2017. aug. 15. 11:15
 6/10 bakalaka19 ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.

Nem tudom hogy mit tudnék csinálni annak érdekében hogy jobb legyen.

2017. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sportolok, dolgozok, alig van szabadidőm, mégis vannak ilyen napjaim mint neked:) Semmihez nincs kedvem, üres vagyok és ingerült, csinálni akarok valamit de bármibe is kezdek bele, 5 perc után "feladom". Nálam ez időjáras függő:D


Ha nálad sűrűn előfordul akkor keress valami hobbit, biztos van olyan amit szeretsz csinálmi:)

2017. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Köszi a tippet! :)
2017. aug. 15. 20:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom, de zenét hallgattam a nagy semmittevés közben és a zene helyrehozott. Képzeld el: csak ültem egész délután az ágyamon és semmit nem csináltam és így teltek a délutánok. De délelőtt jártam a munkahelyemre. Azt javaslom, hogy hallgass zenét.
2017. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2017. aug. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!