Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mással is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is előfordul, hogy egyszerűen nem kívánja meg a házastársát?

Figyelt kérdés

Lassan 12 éve vagyunk együtt, 5 éve vagyunk házasok.

Tavaly júliusban született meg az első gyermekünk.

Nem tudom, hogy a kisfiam és a vele kapcsolatos teendők miatt-e, de az utóbbi 2 hónapban egyáltalán nem kívánom a testiséget a férjemmel. Jól esik, ha megcsókol, vagy simogat, vagy ha összebújunk, de a szexhez semmi kedvem.

Szeretem őt, többé-kevésbé jó apa és jó férj, de férfiként már nem vonz.

Bizonyára innen is van azért még kiút, de merre induljunk?


2015. jan. 31. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem....olyan nem hogy nem kívánoma. Férjemet

Olyan igen, hogy magát a szexet nem..nem vele nem, hanem egyáltalán semmi kedvem hozzá..

Ahogy írod, inkább csaka közelségére vagyom.. Ezt a fajta testiséget kívánom.

Fontos leszögezni, hogy időnként, mittudomén 1 hetig, vagy par napot, ha fárdt vagyok, stresszes vagyok, beteg vagyok..stb


2 hőnap az nem normális..

Azt kell kiderítened, hogy őt nem, vagy egyqltalán nem.. Mert ha az utőbbi, akkro ezek lehetnek a hormonok, azt pedig ki kell vizsgalni, és kezelni lehet.

2015. jan. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak akkor volt ilyen, ha valami gondunk volt. Pl. úgy éreztem, hogy elhanyagol és csak akkor foglalkozik velem, ha szexelni akar. Ezért nem kívántam. De amikor megoldottuk a problémáinkat, akkor ugyanúgy kívántam, mint korábban.
2015. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok kapcsolatban előfordul, de azok általában nem reklámozzák itt a gyk-n. Főleg a gyerek születése után, de bármikor előjöhet, van hogy nincs épeszű magyarázata sem. És nem csak két hónap, ennél jóval több is előfordul. Általában a fáradtság és a megváltozott hormonok az oka, de nem mindig.
2015. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, csak őt nem kívánom.

Már nem férfi és nő vagyunk egymásnak, hanem csak apa és anya. Azt azért hozzá kell tennem, hogy neki sosem volt túl nagy szexuális étvágya, nekem valamivel nagyobb volt (van), szóval a 2 hónapos szünet nálunk nem olyan furcsa.

2015. jan. 31. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
ott a hiba, hogy nem férfiként és nőként tekintetek egymásra, hanem szülőként. más történet a kettő. nyilván a gyerek körüli teendők is számítanak, de a legfontosabb, hogy továbbra is férfiként és nőként tekintsetek egymásra.
2015. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Az emberek 90%-val előfordul, főleg a nőkkel, főleg szülés után.


De itt valamiért minden válaszolónak mintaszerű házasélete van...nyilván azért, mert azt írnak amit akarnak.


Semmi rettenetes gond nincs. Újítsatok, nézzetek felnőtt filmeket (én azt tapasztaltam, hogy az meghozza a kedvet), ha van lehetőség, akkor menjetek el kettesben valamerre, elevenítsétek fel a régi időket, találjatok ki szerepjátékokat. Foglalkozz magaddal kicsit, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz aztán csodálgasd magad milyen jó NŐ vagy. Vegyél új ruhákat. Érezd magad kívánatosnak. A férjed úgyszintén, kicsit újuljon meg, menjen szaunába, edzeni, kicsit akarjon tetszeni neked, az imponáló.

Masszírozzátok meg egymást és csodáld a férjed gyönyörű testét.


Meg mit tudom én, annyi minden van. Csak kreatívan. Beszéljétek meg kinek mihez van kedve.

2015. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha az a baj, hogy férfiként nem vonz, akkor találjatok ki olyan helyzeteket, amikben ilyen színben tűnik fel előtted. A legtöbb esetben már annyi is elég, ha a gyerekeket lepasszoljátok egy hétvégére, hiszen így nem kell szülőként szerepelnetek egymás előtt.


Nekem egyébként egy más megoldás vált be, ami nem túl népszerű manapság: egy kicsit erőltettem a dolgot. Akkor is szexeltem vele, ha nem volt kedvem. Legtöbbször időközben megjött, aztán már nem is akartam abbahagyni :)

2015. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!