Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne féljek a...

Mit tegyek, hogy ne féljek a lányoktól?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Nem volt még barátnőm és randim is csak egyetlen egy.

Igazából az elmúlt évek során bőven lett volna lehetőségem barátnőt szerezni... az ismerőseimet azzal nyugtatom, hogy "nem akarok komoly kapcsolatot most", magamat pedig, hogy "sokkal jobb egyedül, egy csaj csak tönkretenne, nem lenne semmi hasznom egy kapcsolatból".


Hébe-hóba még én is elhiszem ezt, de az igazság az, hogy egyszerűen csak félek a lányok véleményétől.

Igazából nincs velem semmi komoly baj (külsőleg, belsőleg), de egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy valakinek tetszhetek..


Már ott tartok, hogy "kézimunkázni" sem tudok, mert folyamatosan arra gondolok, hogy ha 'arra' kerülne a sor egy csajjal, akkor úgysem lennék elég jó neki (nincs semmi komoly probléma ilyen téren sem velem, ezért nem értem, hogy akkor mégis mitől félek?).

Rá sem tudok nézni egy szép lányra, anélkül, hogy ne szégyellném magam.


De miért? Nincs semmi logika ebben a dologban.


2017. aug. 15. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Ez egészen addig így lesz, míg el nem ér a szerelem. A szerelem nagyobb nálunk, mindent legyőz. Majd udvarolsz és meghódítod Őt. Az ilyen nyakatekert észérvek azonnal porrá válnak:

"egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy valakinek tetszhetek."

Remélem találkozol majd Ővéle, aki szintén szerelmes lesz beléd, hagyja magát meghódítani és fel sem merül benne, hogy ítélkezzen feletted.

2017. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem elsősorban ez abból a problémából is kiindulható lehet, hogy nehezebben fogadod el magad. Ha valaki szerelmes lesz beléd/szeret el fog fogadni úgy és ahogy amilyen vagy. Èn mindenesetre szurkolok neked.
2017. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg el tudod fogadni magad? Nincs megfelelési kényszered?

De azt hiszem meg tudlak érteni, csak nekem fordítva van. Úgy érzem, hogyha egy fiú csak rám néz, akkor is tuti rosszat gondol rólam, hogy ha ismernek se vagyok nekik szimpaikus. Ha beszélgetek valakivel félek hogy unalmasnak tart, nem jó neki velem beszélgetni, stb, és nem tudom külsőleg mennyire tetszhetnék bárkinek is.

Nekem is lett volna egyszer lehetőségem összejönni valakivel, de nem tetszett a srác és kicsit féltem is tőle, annyira határozott volt.


Gondolj arra, hogy talán a neked tetsző lány sem magabiztosabb sokkal. Meg hidd el, ha valaki szeret vagy tetszel neki, akkor meg is felelsz neki!

De nem hiszem hogy a válaszaink elolvasása után csakúgy meg tudnál változni. Szerintem keress valakit, akivel ezt élőben, többször is akár, de át tudod beszélni, és keresd a megoldást.

És ne csak mondd, hanem hidd is el, hogy nincs veled semmi baj. Minden embernek vannak pozitív és negatív tulajdonságai, oké, de normális esetben nem csak a rosszat keressük egymásban.

2017. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Önbizalomhiány a diagnózisom.

Napi C vitamin és fokhagyma fogyasztását javaslom természetes forrásból, és démonűzést is.

2017. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!