Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lány aki segíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki segítene nekem kigyógyulni a depressziómból és segítene abban is, hogy ne féljek a lányoktól?

Figyelt kérdés

Az lenne a legjobb ha el is jönne ide hozzám és itt az otthonomban kikúrálna engem.

Régen volt itt egy ilyen lány, de sajnos akkoriban meg én utasítottam vissza a segítségét.


Most van itt ilyen lány?


2013. nov. 3. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
segítek, de házhoz nem megyek :)
2013. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem repül a szádba a sült punci.
2013. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fenekedet ne töröljem ki? :D
2013. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább pszichológushoz menj, ő tényleg segíteni fog rajtad, ha te is akarod.
2013. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 4


megyek oda is, nemsokára, de jó lenne ha hús vér lányok segítségét kapnám meg, hogy így is szokjam az ingereket.


mármint azt, hogy lányokkal beszélgetek stb...

2013. nov. 3. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg te egy rafinált pasas vagy:D menjenek házhoz mi? ne röhögtess már..

ha szexet akarsz azt mondd, nem kell álca.

2013. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tényleg orvoshoz mész vele kéne megbeszélnek a kúrád lépéseit...ő fogja tudni, hogy mikor mi következik a terápiában. Rá hallgass inkább!


Amúgy meg ne haragudj de nem szakképzett lány mégis hogy menjen házhoz? Meg tulajdonképpen mit is csináljon, hogy neked jobb legyen? Arról nem beszélve, hogy ez miért is éri meg a másiknak? (nem anyagi vonzatra gondolok, de ha már az ember kapcsolatot létesít egy másik emberrel szeretne kölcsönösen jót is kapni a másiktól, nem pedig az érzelmi problémáinak a kispárnája lenni)

2013. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lakásra nem megyek, beszèlgetni beszélgetek :)
2013. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is segítek, ha gondolod, de ha már személyesen is, akkor sem háznál, hanem valami publikus helyen. :)
2013. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!