Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítenél, hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél, hogy ne féljek annyira a lányoktól?

Figyelt kérdés

A vicc az, hogy 23 vagyok, és még csak nem is nézek ki rosszul. Egy rakás lánnyal szemezem nap mint nap, de ennyi. Akkor érzem magam biztonságban, ha 2 méter biztos távolságra vannak tőlem. Még akkor se tudok leszólítani lányt, ha nagyon bebaszcsintottam;). Esélytelen. Annyira félek a visszautasítástól, hogy ha ez megtörténik, hónapokra! kiüt, és egy nullának érzem magam. Pedig az élet minden területén bátor vagyok, iszonytaosan sok barátom van, a legtöbb sráccal fél perc alatt összehaverkodok, de a nőktől...baromira félek, mert szépek. Csak nézem az arcukat, és nem tudok mit mondani, pedig nagy a pofám.

Tudna segíteni valaki? Akár emailban, egy életre hálás leszek érte:)


2011. szept. 21. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Odamész, köszönsz, bemutatkozol -> ha aktívan elkezd társalogni, nyertél. Ennyi, nem túl nehéz.
2011. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

menny oda, nézz a szemébe, mond meg a neved és kérdezd meg az övét

majd kérdezz valami aktuálisat (te hol szállsz le? te is itt tanulsz? stb.)

és elköszönéskor kérd el a számát

2011. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg ilyen kérdés van, de egyre sem érkezett normális válasz, most én elmondom neked a tutit


a gyerekkori, kamaszkori szocializáció hiánya lelhető fel nálad, van aki könnyen kezeli, van aki meg tudja oldani, de van egy harmadik eset, ami szerintem te vagy, nos neked egy pszichiátert ajánlanék, aki rendbe tesz, ezt most kcsögösködésen kívül írom


Sok sikert

2011. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nemhiszem hogy ez ennyire "esélytelen" lenne, ahogyan te fogalmaztál, csak egy kis bátorságra és összeszedettségre lenne szükséged;)

ha gondolod, írj privátot!:)

15/l

2011. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom, én is gondoltam rá. köszi a tippet.
2011. szept. 21. 21:17
 6/13 anonim ***** válasza:
milyen segítséget vársz?
2011. szept. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy elutasítás tényleg nagyon el tudja keseríteni az embert, de nem szabad feladni.

Nem akkor "veszítettél"ha nem sikerült, hanem akkor, ha meg sem próbáltad.

Nyugodtan menj oda ahhoz, aki tetszik, mutatkozz be, satöbbi. Ha veszi a lapot az nagyszerű, ha nem az sem világvége. Eddig sem ismerted, ezután sem fogod.

Mindenkinek van vmi ami nehezebben megy, ettől ne érezd kevesebbnek magad. :)

17/L

2011. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátot nekem is esetleg, ha van kedved....
2011. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen sajnos előfordul hogy az ember valami miatt nem képes közeledni.. én pár évvel idősebb vagyok nálad, jelenleg munkát keresek, és amíg nincs egyszerűen nem tudok kezdeményezni a lányoknál, mintha tökön szúrtak volna. Szeretnék barátnőt de nem tudok kezdeményezni amíg nincs állásom..
2011. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha jól nézel ki akkor ne kérdezz a lánytól. Fölösleges. Szar lehet, ha odamegy hozzád egy pasi és elkezd interjút venni tőled.

Menj oda hozzá, és kezdj el találgatni. Pl.: Látom sietsz, de remélem van még fél perced hogy...

Erre nem lehet mit reagálni, hogy ne jöjjön ki belőle úgy a csaj, hogy bunka.

- Nincs egy perced?

- Nincs egy percem.


- Látom tudsz maradni.

- Hát... igen.


Legyél figyelmes, nézd ki, hogy mit csinál, milyen ruhában van és hogy milyen lehet a stílusa. Vagy mond az ellenkezőjét, vagy találd el. Baj nem lesz belőle.

És tényleg nem lesz semmi következménye. Jobb, ha figyelmes vagy, és nem úgy csinálsz, mint az inkvizíció.

Sok sikert.

2011. szept. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!