Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok lenézve azért,...

Miért vagyok lenézve azért, mert nem szeretem a tangát és a tampont?

Figyelt kérdés

Elég sokszor belefutottam már olyan szituációkba, mikor osztálytársakkal/ismerősökkel azon témáztunk, hogy ki mit használ. Amikor elmondtam, hogy nem szeretem a tangát, inkább franciát hordok, egyből ment a pofavágás. A tampon - betét témánál ugyan ez. Fintorogtak, és jöttek a kéretlen elemzésükkel, hogy a tampon kényelmesebb, jobb bla bla... Hiába mondtam, hogy nekik lehet az, de nekem nem.

A legjobb az volt, mikor egy ismerősöm megkérdezte, hogy szedek e fogamzásgátlót. Mondtam, hogy nem, egyenlőre óvszerrel védekezünk a barátommal. Elkerekedett a szeme, kb mintha azt mondtam volna, hogy embert öltem, és jött a duma meg a faggatás, hogy miért nem szedek, sokkal jobb úgy stb... És az a vicces, hogy azóta amióta megtudta, és találkozunk, ha kell ha nem, mindig bejelenti h hú már ennyi az idő, be kell vennie a tablettát, meg elkezdi random mesélgetni a sztorijait, hogy mi volt mikor elfelejtette bevenni, meg a barátnője is elfelejtette, mennyire féltek stb...

Ilyenkor csak arra tudok gondolni, hogy ezt most direkt csinálja?

Elhiszem, hogy azok a dolgok, amiket én nem szeretnék használni, az másnak jó, de ők miért csesztetik az embert ilyen dolgokért? Ezek szerintem olyan intim dolog, amit meg lehet beszélni, na de lenézni meg kioktatni a másikat, hogy mi a jó és mi nem?

Titeket is szóltak már le ezért? Mit lehet ilyenkor mondani, vagy leállítani őket?


2017. aug. 15. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Az nem leszolas, ha mondja, hogy be kell vennie, meg hogy elmesel egy kis sztorit ezzel kapcsolatban. Szerintem csak belemagyarazod. Talan csodalkoztak, hogy neked mas a kenyelmes, mint nekik, de szerintem azert tulleptek rajta. Par veletlen elejtett kis felmondatnak nincs jelentosege.
2017. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez szimplán ugyanaz mint a balkezes.

"Húúú, Te balkezes vagy???? OMGOMGOMG"

Nekik az a kényelmes, és rácsodálkoztak. Hűű.

A másik meg lehet hogy kíváncsi? Azért kérdezi mert szeretné tudni hogy miért nem úgy csinálod ahogy ő?

Ez egy olyan dolog ami jobban zavar téged a kelleténél, ez van. Mondd meg nekik hogy nem szeretnél erről beszélni.

2017. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az nem kis sztori, hanem rendszeresen mesélgeti hosszú percekig. A többiekkel meg nem az a baj, hogy rácsodálkoznak, hanem, hogy olyan lenéző stílusban kezdenek el erről beszélni.
2017. aug. 15. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

Akkor gondolom nagymamabugyi meg ilyenek miatt vannak. Most gondolj bele strandra kimész ott is mi a divat, utcán is, minél kevesebbet takar annál izébb. Na a francia az annak az ellentéte, az túl hagyományos, nem elég lázadó. Gondolom.


A több perces sztori: lehet ő annyivan fontosabbnak éli meg. meg az is lehet hogy csak jót AKAR neked.

2017. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Tizenévesként mondjuk elhiszem hogy ez nagy téma, de 25 éves vagyok, és a legtöbb 25+ éve nő akit ismerek, nem használ tampont és nem szereti a tangát. Egy bizonyos kor felett már nem kell bizonyítani, ki mennyire tud "felnőttes" lenni, mert inkább csak kényelmes akar maradni, miközben ömlik a vér a vaginájából :D
2017. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom a tangát és a tampont is. Amúgy egyik sem túl egészséges, de hát az nem zavar, hogy mások hordják, aki úszik pl. az így tudja megoldani.

Viszont engem is megszóltak már értem többször is. Én ilyenkor csak megvonom a vállam és témát váltok, mintha nem hallottam volna.

2017. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

Sunshinedoll


+1 Ott a pont.

2017. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, ha számodra így kényelmes, hát tégy így, az a lényeg, hogy számodra jó legyen, nem az, hogy másoknak megfelelj.
2017. aug. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!