Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne legyek szégyellős?

Hogy ne legyek szégyellős?

Figyelt kérdés

Aki nem az, az légyszi mondja meg, hogy csinálja, mert én az vagyok és nagyon zavar. Pl pisilni egyáltalán nem tudok úgy, ha állnak mellettem, úgyhogy mindig fülkébe megyek, osztálykiránduláson meg táborba pedig mindig utolsónak fürdök, hogy ne a többiekkel keljen. Úszásra meg csomószor nem mentem el azért, mert nem szeretek a többiekkel egy öltözőbe lenni.

Aki tud az segítsen légyszi!


f13



2017. aug. 16. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet hogy valamit szégyelsz magadon? Én mondjuk személy szerint nem vagyok szégyellős de volt amikor nekem is elkezdtek nőni a melleim hogy takargattam magam stb. De mostmár annyira nem érdekel. Hidd el senki nem azt nézi hogy te hogy nézel ki meztelenül próbálgasd hogy pl. otthon nyitott ajtónál pisilj vagy valami, csak hogy szokasd magad hozzá. Nekünk az wc ajtó szembe van a bejárati ajtóval és volt már hogy tárva nyitva volt mindkét ajtó én meg úgy pisiltem. Ez normális dolog ne szégyeld saját magadat.😊 16/L
2017. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én se szeretek mások mellett hugyozni, de szerintem azzal semmi gáz, ha inkább bemész a wcfülkébe.

Öltözőben meg tökre nem kell szégyenlősnek lenned, de ha ennyire nem bírod, akkor lehet el kéne menned pszichológushoz.

2017. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!