Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Kedves LESZBIKUS lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves LESZBIKUS lányok, milyen csajok jönnek be? Nagyon szégyellős kell legyek ha van rajtam pár kiló felesleg és vastag izomzatú vagyok alapból? Nagyon gátlásos vagyok emiatt és félek emiatt nem tudok ismerkedni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat, kretének kíméljenek légyszi

2012. okt. 21. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Én biszex vagyok, de nekem pl. a sportos alkatú, szőke, vagy akár barna nők is bejönnek. Azok, akik olyan vadas tekintetűek, akiktől benedvesedik a puncim, ha rám néznek. :) Szóval kisugárzástól függ.
2012. okt. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Basszus! Imádnálak! Sajnálom, hogy pasi vagyok!
2012. okt. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neeem... Fura, de az ilyen lányokat jobban megnézem, amúgy mindegy!;) Egyébként rajtam is van fölösleg, mondjuk nem vagyok kövér, de engem is zavar.
2012. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zsazsa92 ***** válasza:
Sokan vannak a te helyztedben és mégis lesz egyszer vkijük,ne add fel,sztem az nem számít!:)
2012. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem kell egyáltalán szégyellősnek lenned! :) Nekem írhatsz nyugodtan! :)

Egyébként nekem a hullámos, barna hajú lányok jönnek be a legjobban :) 19/L

2012. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én 17, nekem is írhatsz!
2012. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biszex lány vagyok! Nekem főleg az ilyen lányok tetszenek, mint a kérdező. A félénkség meg cuki. :3 Tiszta Hyuuga Hinata. *.* (mondjuk még pár évig nem tervezek kapcsolatot)

13/L

2015. aug. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kedves utolso válaszolo. 13 évesen mar tudod hogy te leszbi vagy?! azt hogy érted el.?! 😂
2017. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!