Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok számotokra vonzó lenne...

Lányok számotokra vonzó lenne egy olyan férfi mint Jézus? Nem a külsejére célzok

Figyelt kérdés
Hanem mint ember, persze vizen járás és kenyérszeporítás, meg hasonló csodák nélkül. Egy mélyen vallásos férfi aki más emberek lábát mossa, és akkor is elviseli a bűntetést ha nem érdemli meg. Aki szelíd, és sokat magyarázza a környezetének hogy hogyan éljék az életüket, és aki mindig mibdenkinek megbocsát. Az ilyen férfi nyílván hűséges típus is, és nem kérne tőletek olyasmit sz ágyban amit ti nem akartok. Nos?
2017. aug. 18. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Részemről tuti nem. Egy férfi legyen határozott és magabiztos, nem meghunyászkodó bárány. Védjen meg, ha olyan a helyzet, ne büntetést vállaljon önként. Az ágyban meg nem szolgát szeretnék, hanem közösen egymás vágyait teljesíteni, meg lehet azt normálisan beszélni, hogy mi fér bele, illetve próbálkozni, kísérletezni is lehet.


A megmondani másoknak hogy éljenek részt meg direkt külön veszem, ez számomra bárkitől elég irritáló tulajdonság, ne akarjon senki önként tanárt/hitoktatót/életvezetőt játszani.

2017. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Röviden papucs? Kösz, nem.

Vallásos? Kizárt!

2017. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

1. Nem a külsejére célzol? Talán láttad, tudod hogy néz ki?

2. Nem ismered Jézust.

3. Nincs olyan ember, mint Jézus.

2017. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Biztosan nem!

Nem kell papucs férj, aki a saját véleményéért nem tud kiállni. Aki hagyja magát bárki ellen.

Már a vallásosság kizáró ok, de így pláne.

2017. aug. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Azt meg hozzátenném, hogy ne mondja meg senkinek, hogy hogyan élje az életét, ha ő a hangját se kéeps felemelni, és inkább beadja a kulcsot.

Ne magyarázzon, inkább a saját életével kezdjen valamit.

2017. aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkit felpontoztam, bár azt hittem Jézus ennél szimpatikusabb lesz. Megbocsátotta a bűnöket a prostituáltaknak, a rablóknak, ha jól emlekszem még egy gyilkosnak is megbocsátott.

Egyedül a homoszexualitást ítélte el. A Biblia erről így ír.: (modern fordítás).

"...a teremtményt imádták és szolgálták a Teremtő helyett, aki áldott mindörökké. Ámen. Ezért Isten gyalázatos szenvedélyeknek szolgáltatta ki őket.

Mint ahogy asszonyaik felcserélték a természetes érintkezést a

természetellenessel, a férfiak is elhagyták a női nemmel való természetes

érintkezést, és egymás iránt gerjedtek fel kívánságukban; férfiak

férfiakkal fajtalankodtak, de el is veszik

tévelygésük méltó jutalmát

önmagukban.

És mert nem méltatták Istent arra, hogy megtartsák ismeretükben,

Isten kiszolgáltatta őket az erkölcsi ítéletre képtelen gondolkodásnak,

hogy azt tegyék, ami nem illik"

2017. aug. 18. 16:15
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem annyi a titok hogy a legtöbben férfit akarunk a szó fizikai és elméleti értelmében is.

Ráadásul, attól még hogy férfias, lehet mellette kedves is egy egészséges szintig, de az már túlzás, hogy jóformán teljesen papucsként viselkedik így.


Viszont a vallási dolgokba én nem szeretek belemenni, ez mindenkinek a magánügye szerintem.

2017. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nos, igen. Biztosan nem szeretnék egy Jézus féle férfit.

Nem is tudom, ezt az idézetet minek írtad ki.

2017. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Olyan férfit, aki egészen konkrétan a messiáshoz hasonlítja magát? Kétlem.
2017. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Én szeretnék egy mélyen vallásos, Jézushoz hasonlító férfit, de amilyet te leírtál, nem ilyen.
2017. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!