Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki az a férfi színész aki...

Ki az a férfi színész aki nagyon hasonlít Jézusra arcra?

Figyelt kérdés
pár hete láttam google-n képeket róla de nem emlékszem a nevére és nem találom.... asszem kb 37-39 éves és valamennyirre hasonlít Jared Leto-ra. Amúgy meg nem alakított még Jézust semmilyen filmben

2015. aug. 4. 18:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

mutass nekem egy fényképet Jézusról és szívesen megmondom...


üdv a leghülyébb kérdés top10-ben!

2015. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Véletlenül nem Varga Viktorra gondolsz? Ő egy énekes/müvész nézd meg neten szerintem nagyon hasonlit rá és ő is mondta már pár müsorban hogy Jézus a stylistja :))
2015. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szarga Viktor nem színész.


És egyébként nem is énekes, sem művész, hanem egy nagyon buta (tényleg HIHETETLENÜL ostoba és primitív) csávó.

2015. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Varga!

ÉS egyáltalán nem buta! Személyesen is ismerem,de ahogylátom te biztos nem!

2015. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nagyot tévedtél :)
2015. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

és még mielőtt bárki beírná ennek a szerencsétlen, bugyuta srácnak a nevét, OLVASSÁTOK MÁR EL A KÉRDÉST!

színészt keres, aki 37-39 éves. persze a kérdés is buta, szóval igazából jól megtalálják egymást VV-al :D

2015. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Kedves utolsó! nem neked válaszoltam! hanem a kérdezőnek és egyáltalán nem buta a kérdés! Mivel fogalma sincs kit látott gondolom ránézésre irta a korát! ÉS az hogy szinész e vagy nem attól még hasonlit és majd a kedves kérdező eldönti h ő e vagy nem
2015. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

azért buta a kérdés, mert senki nem tudhatja, hogy Jézus hogy nézett ki. gondoltam, ez mindenki számára nyilvánvaló, aki elmúlt 15 éves. de mindegy.


biztos Viktor az, aki a saját fejét rajzolja a kocsija oldalára, azzal menőzik és úgy jár el Fidesz dzsemborikra haknizni. istenem, mennyi krisztusi vonása van, nem? :D

2015. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Te mekkora egy paraszt vagy már ne haragudj,netán féltékeny vagy rá hogy ő megteheti te meg nem? ÉS most majd jön a duma hogy teis megtehetnéd csak nem akarod stb....:D
2015. aug. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

úristen gyerek :D féltékeny? erre a srácra? isten őrizz :D

hogy a fél internet engem köpködjön, amiért akkora balf.sz vagyok, hogy megnyálozom a mona lisa előtti üveget, meg hogy egész nap betépve játsszam az eszem, de egy értelmes magyar mondatot ne tudjak összerakni ha megkérdeznek? vagy hogy kapafogú wanabe-hippinek sminkeljem magam, miközben a sportkocsimat a saját pofámmal díszítem? vagy hogy egy puzsér-kaliberű csávó szétalázzon engem nagy nyilvánosság előtt, és annyi szürkeállományom se legyen, hogy levágjam, hogy épp rajtam röhög a fél világ? :D komolyan, ERRE irigykedni? :D felőlem annyi tizenhárom buxát akaszthat le ez a csávó, amennyit akar, olyan kocsival menőzhet a falunapokon, amilyennel akar. legyen boldog, hiszen a lelkükben szegényeké a mennyeknek országa. de ettől még jó röhögni a butaságán.

2015. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!