Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell leszólni ezért...

Miért kell leszólni ezért valakit?

Figyelt kérdés
Ma láttam az utcán, hogy egy 5 év körüli kisgyerek az utcán a járda szélére hány.Láthatóan beteg volt szegény.Megtörtént a dolog, az anyuka kapott is rendesen, hogy ott van 10 m-re nyilvános WC, fizessen 150-Ft-t és hányjon ott a gyerek.Hát én nem tudom, hogy ti hogy vagytok ezzel, de én kiakadtam.A hányás hirtelen jön és nem lehet egy pillanatig sem visszatartani.Ha jön, akkor jön...Pláne egy kisgyereknél.Nem értem, hogy lehetnek ennyire bunkók az emberek...

2017. aug. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
en eljutottam arra a pontra, hogy mar meg sem lepodok az emberek rosszindulatan, de tenyleg szomoru ://
2017. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Tenyleg bunkosag volt azt feltetelezni, hogy sohersegbol csinaltak.

En felnott nokent egyszer egy Spar bejaraton kozel levo pados resznel hanytam a bokorra. 🙂 Nem mondom szegyelltem is, de nemigen latta senki.

Pont menstrualtam, gorcsolt a hasam, es ilyenkor gorcsoldo gyogyszer nelkul konnyen elofordul a hanyas, meet a gyomor is osszehuzodik, nemcsak a meh.

2017. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én azon se háborodtam fel, mikor az éjszakai buszon majdnem rám hányt egy csaj. Ha nem állok arrébb, tuti a nadrágomra megy, de elnéztem neki, nevettem egy jót és utaztam tovább. :D

Pedig fel se kellett volna szállnia, hót részeg volt.

2017. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
3# azert az mas, ha valaki mattreszeg, es azert hanyik nyilvanos helyeket ossze.. na az ilyeneket viszont buntetnem. most azert, mert valaki nem tud mertekkel inni, ne hanyja ossze (a te peldadat hozva) a nadragom, de meg egy padot se, amin barki ulhet, etc.
2017. aug. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

3-as kb. én is így vagyok vele. :D


Amúgy én sem lepődöm meg, itt is olyan kérdéseken tudnak összeveszni az emberek vérre menően, menj az étel szekcióba. :D Az néha keményebb, mint a szexualitás szekció.

2017. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
3-as vagyok. Ha ráhányt volna a nadrágomra, nyilván kifizettettem volna vele, de mivel semmi kár nem keletkezett (még a buszban sem, mert a padlón kötött ki az egész), minek is foglalkoztam volna vele komolyabban?:D
2017. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, miét ilyen parasztok az emberek, én még zsebkendőt is adtam volna a gyereknek. Eljutottunk oda, hogy egy személytelen, közönyös, szar társadalomban élünk. Aztán persze ezek a tuskók meg remélik, hogy egy nap jobb lesz a sorsuk. De miért is kapnának jót, ha maguk sem képesek jót tenni?
2017. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!