Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért szoktam volna rá a...

Ezért szoktam volna rá a drogokra?

Figyelt kérdés

Már sokat gondolkoztam rajta, hogy miért... hibáztattam mindenkit, a családomat, volt barátnőket, akik átvertek, "barátokat", saját magamat azonban a legutolsó esetnél, amikor be voltam állva egy emlék jött fel bennem. Már rég elfelejtettem.

Az oviban bélyeg volt a jelem!

Akkor ez már ott eldöntetett, hogy én drogos leszek?

Az óvónő miatt van, aki ezt a jelet adta nekem?


Illetve most 2:18 van.

2x2 az = 4

18+2= 20

420 egyben! Ez is micsoda... tényleg erre a sorsra vagyok kárhoztatva?

SEGÍTSEN VALAKI! KÖNYÖRGÖM



2017. júl. 14. 02:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Ne vedd bantasnak

De azonnal keress fel egy pszichiatert. Es ne a cucc miatt. Csak meselj neki az erzeseidrol. Segit majd

2017. júl. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teso nagyon egyszeru a dolog. Mikor drogozol olyan mintha fejjel lefele lognal. Azt hiszed ilyen a vilag es hogy eleve ez a sorsod, szeretnel belnyugodni abba hogy kicseszett veled az elet pedig harcoltal es lehet sirni azon ami most van. De a valosag az hogy ket ut van innen meg kell fordulni,
2017. júl. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

vagy

2+2=4

18x2=36

436


vagy

2-2=0

18x2=36

36x0= nulla

2017. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Nincs olyan ovis jel, hogy bélyeg. Ha van, legalább mutass egyet mert én még nem láttam. Rakéta az van. Biztos nem rakéta volt a jeled? Esetleg papírsárkány?
2017. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az óvónő maximum azt akarta, hogy postás legyél, nem tehet róla, hogy félreértelmezted az iránymutatását...


Komolyabbra fordítva: az, hogy miért szoktál rá, benned keresendő, még akkor is, ha voltak olyanok az életedben, akik "rásegítettek" azzal, hogy olyan érzelmi állapotba hoztak, ahol drogba menekültél. Szóval te csináltad magaddal. Nem a családod, nem a volt barátnők, nem a "barátok" és pláne nem az óvónéni.

A 2:18ból kimatemagizált pánikod remélem 2:19-kor elmúlt...

Jobbulást.

2017. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem az óvodás korom úgy nézett ki, hogy nagyinál laktunk. 4 éves voltam, amikor Anyum hozzáment egy pasihoz, akinek egy kiskamasz korú fia volt. Négyszer költöztünk, mielőtt iskolába kerültem és kétszer váltottam óvodát. Anyum az új férjével fél évig élt, mert nem adta haza a fizetését, elszórta a pénzt és gépezett. Mondanom sem kell, hogy Én sem voltam Neki olyan, mint a saját gyereke. Én mégsem lettem drogos, sőt nem iszom és nem is cigizek. Kizárt, hogy azért lettél drogos, amit írsz. Hány éves vagy?
2017. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. O.o bocsi. De te vagy a hibás. :) Rászoktál. Nem voltál képes megbírkózni a valósággal. Engem is átvertek sokan. :) De itt vagyok. :) És nem iszok, cigizek, drogozok. :) Menj el egy leszokató terápiára. Sok szerencsét tesó. :)
2017. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amint látod a válaszokban, bíztatunk, hogy fordulj ebben tanult szakemberhez bizalommal.


Ezen kívül te döntesz az életedről, de az lehet, hogy tudat alatti folyamatok befolyásolnak és úgy érzed kicsúszik a kezedből az irányítás. Ezeket fel lehet hozni, hogy megértsd mit miért teszel. Azután tudatosan rálátsz az egészre és helyesen tudsz majd dönteni. (A taglalt 2 eseted nem ezt fedik le. Ezek túlpörgetések. Azok a dolgok tűnnek fel neked, amelyek alátámasztják az elméleted.)

Szóval nyugodj meg, egyáltalán nincs neked drogozás elrendelve. Tanuld meg tisztán élvezni az életet. Képes vagy helyrehozni az utadat, ha meghozod az elhatározást. Sok sikert!

2017. júl. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nekem óvodás koromban az egész úgy nézett ki, hogy albérletben laktunk és anyu minden hétfőn a tulajt cumizta le a lakbérért cserébe.

Apa már a születésemkor elhagyott minket. Évente egyszer látogatott meg... majd amikor 8 éves voltam kérdőre vontam, hogy miért nem látogat meg sűrűbben? Nekem miért nincs normális apukám?

A vége az lett, hogy eltörte a karomat és soha többé nem láttam.


A nagyapám meg engem okolt anyu helyzetéért, ezért amikor ivott(jah, hogy nem volt olyan, amikor nem ivott? :D) mindig megvert.

A nagyanyám is mindig vert egy pálcával, mert erősen vallásos volt és azt hitte, hogy az ördög belém szállt, amikor egyszer az udvarban sarat meg vizet bogarakat, füveket kutyulgattam össze.

Minden pálcás verés után nekem kellett köszönetet mondani, hogy segít megtisztulni az Isten nevében.


Anya meg tudott mindenről de nem tudott mit csinálni.. a szülei nélkül nem tudott volna felnevelni. Egy idő után meg ő is elkezdett inni és utána már mindig rajtam adta ki a szomorúságát, amiért a sors ilyen rossz helyzetbe kényszerítette. Később meg annyira elitta az agyát, hogy amikor nagyon berúgott kész ördögűzéseket végzett rajtam a nagyi segítségével.

Kikötöztek.. nem kaptam enni(bár ez nem volt újdonság), megvertek és ordibáltak velem. Közben olvasgatták a bibliai hülyeségeket de még normálisan olvasni se tudtak...

Szerencsére csak hétvégén csinálták, hogy eltudjak menni az iskolába.

Sokszor nyáron is pulóverbe mentem, hogy ne lássák a nyomokat.


Barátnők terén szimplán az volt a gond, hogy ez a gyerekkor sebet ejtett a lelkemen és nem tudok senkiben sem bízni, nem tudom olyan könnyedén kimutatni a szeretetemet és sokszor ordibálok vagy okozok magamnak kárt, hiszen hozzászoktattak, hogy a legkisebb hibáért is büntetés jár. Milyen pocsék nem?

Most, hogy más nem ver.. büntetem én magam ugyanúgy..

Persze így egy kapcsolat nem működhet, vége is lett mindnek én pedig mindet árulásnak/átverésnek éreztem hiszen nem vagyok rossz.. csak szükségem volna egy olyan személyre, aki segíteni tudna.. aki kitart mellettem és velem maradna, amíg ki nem gyógyítom magam.


Barátokról meg nagyvonalúan annyit, hogy számtalan ember mellett a szeretetet kerestem és ezt sokan nagyon hamar észrevették és kihasználták.

Mindent megtettem egy időben egy szép szóért..


Persze ez csak a jéghegy csúcsa..


Amúgy a kérdés enyhén kábult állapotban született meg. Így visszanézve a matematikai levezetésem teljesen logikátlan, de érdekes, hogy ilyenkor miket ki nem találok. :)


Gondolkoztam a terápián, volt amikor be is költöztem azonban 2 hét után leléptem.

Nem érzem még olyan rossznak(kifogás..), így valahogy elviselem a dolgokat(kifogás..)

2017. júl. 14. 12:44
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem semmi... ha mindez igaz, amit a családodról írtál, nagyon sajnállak, szentimentálissá tett kicsit...durva


Egyébként szabad tudni, hány éves vagy, mit fogyasztasz?

2017. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!