Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokan fognak ezért leszólni?

Sokan fognak ezért leszólni?

Figyelt kérdés

Imádok táncolni, és szeretnék beiratkozni egy tánciskolába. Viszont én nem vagyok az a tipikus cicababás, sovány lány. Van rajtam mit szeretni, kb 5 kiló felesleg lehet rajtam. Szerintetek leszólnának, ha elmennék így táncolni?


18/L


2013. jún. 3. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem.
2013. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért szólnának? Táncolni bárki elmehet. Egyébként pedig ahhoz tehetség is kell, ami nem az alapján dől el, hogy ki hány kiló. Szóval hajrá! 5 kiló pedig nem is sok felesleg.
2013. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem! 18-20 éves lány(nő) létükre(legalábbis szerintem) már azzal csúfolják a másikat hogy x.y.hány kilo, fújj de dagi stb. ha kedves, normális, aranyos vagy hidd el akkor nem számít 5-10-15kg súlyfelesleg, csak magad miatt számít, nem mások miatt. Szerintem nagyon jó táncolni, nem csak nádszálvékonyak sportolnak, sokan nem csak azért sportolnak hogy vékonyak legyenek, hanem kikapcsolódás, öröm, stresszkezelés miatt is. Anyukám 80kg és sportol, de nem azért mert lefogyjon, hanem mert jólesik neki. A sport önfegyelmet, kitartást és erőt ad, ahhoz, hogy erőd legyen nem elég salátákat rágcsálni, és hidd el az a 5kg itt jól fog jönni, mert azért elég izzasztóak ezek a táncórák. Az a lényeg, hogy jól érezd magad, és ne félj attól, hogy csúfolni fognak, hisz felnőttek már. Ha meg van egy két bunkó, hát az azért csinálja, mert saját magával nincs megelégedve és ha vékonyabb is mint Te, akkor azért hasonlítja magát veled össze, mert egy valamiben "elsőbb" mint más. De ez a saját lelkének megnyugtatása, hogy valamiben """"jobb"""" mint mások. De attól még magával mindennap harcol, és elégedetlen ember lesz belőle. Az ilyenekkel nem kell törődni.

Érezd jól magad, és ennyi. Sok sikert és örömöt a táncban.

2013. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el, iratkozz be! :)

5 kg felesleg nem olyan sok, és ha arányosan oszlik el rajtad szinte észre sem lehet venni. Egyébként a tánc valóban nagyon jó, mert jól átmozgat, tánc közben kikapcsol az ember agya, feltölt energiával, arról nem is beszélve, hogy a rendszeres tánccal sokat teszel az egészséged érdekében, hiszen ez is aktív mozgás, valamint még azt az 5 kg felesleget is le tudod adni vele. :)


Egyébként pedig nem baj, hogy nem vagy cicababás, sőt! Az a lényeg, hogy önmagad legyél és azt csináld, amit szeretnél. :)

18/L

2013. jún. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Van rajtam mit szeretni" - ez de cuki :)
2013. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

tánciskolába általában nem is a "cicababás" lányok szoktak járni

ők maximum versenytáncra


egyébként a sovány nem egyenlő a cicababással

véletlenül sem

2013. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!