Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék határozottabb,...

Hogyan lehetnék határozottabb, tekintélyt parancsolóbb férfi?

Figyelt kérdés
Nehezen tudok nem-et mondani és ezt többen ki is használják. A munkahelyemen lehettem volna csoportvezető de megmondta a felettesem,hogy nem vagyok elég határozott,hogy parancsoljak az embereknek(szakmailag nagyon jó vagyok ezt is mondta). Meg nem ártana a családi kapcsolataimban is,ha határozottabb lennék. Elég szigorú nevelést kaptam gyermekkoromban és szerintem ott szoktam meg,hogy az van amit más mond(akkor a szüleim).Most viszont 36 éves vagyok és úgyérzem változtatnom kéne ezen,mert így nem jutok egyről a kettőre.
2017. aug. 19. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozásod?
2017. aug. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamennyire le kell nézned a másikat, másik dolgát, hogy parancsolni tudj, olyankor az érzelmeket félre kell tenni, mert az egy munkahely és nem napközi ahol mindenki azt csinál amit akar. Vegyél ezzel foglalkozó könyveket, nézd meg az Amerikai história x filmet, abból jó motivációt szerezhetsz, vagy nézz háborús, filmeket ami katonákról és parancsnok közötti viszonyról szól
2017. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gépkocsivezető vagyok.
2017. aug. 19. 09:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyósod van bizonyára...ha seprűje is, akkor csak vegyél példát róla;)


...munka:

Lenéző takó semmiképpen se legyél, mert egyből a gyökér címkét megkapod utálásokkal joggal.

Akard elvégezni feladatod és végeztetni másokkal részüket és ha ezt nem teszi valaki, akkor add neki a "jutalmát" mindenféle bűntudat nélkül.Te korrekt voltál, ő lusta, ez járt érte.


Egy csoportvezető nem az ordibálástól és lenézéstől jó, hanem az irányítástól.A dolgozók is szívesebben túlóráznak, ha egy olyan ember "kormányoz", akit becsülnek.Ez a csendes, de szigorú "vonal". Eleinte nem veszik komolyan, de amint él jogkörével és megvon prémiumot már felfogják a dolgozók, hogy ezt maguknak köszönhetik.

Nem kell elhagyni az emberséget csak a szabályokat betartatni.


A család más kérdés-légkör.Néma gyereknek anyja sem érti szavát.Vállald fel véleményedet-akaratodat-mondd ki és ennyi.Nem kell ezt túlvackolni.

Mi vagy te, segédke a hupikékből talán?

2017. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!