Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik barátom nagyon...

Az egyik barátom nagyon szereti a csiklandozást. Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Csak lábon szereti, és az én talpam is csikizte már. Mit lát ebben olyan jónak?

2017. aug. 19. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Más meg imádja a brokkolit vagy ha kozmetikusnál "nyomkodják"
2017. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Végülis, igaz.
2017. aug. 20. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik szeretik, illetve szexuálisan is hat rájuk. Pl én is kedvelem.
2017. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát, furcsán néztem, amikor kérte hogy csikizhesse a lábam. De így már érthető.
2017. aug. 22. 16:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak magamból indulok ki, én is csak a lábamon szeretem a csiklandozást, pedig nagyon csikis vagyok ott. Persze nem mindenkitől tűröm el, csak a feleségemtől, esetleg a barátaimtól.

Ugyanakkor (tudom nem vagyok normális :D ) én azt is szeretem még, ha légy száll rá a talpamra, és a mászkálásával csiklandozza, amit egyébként a lábfejem többi részén is szeretek, nekem valahogy jó érzés.

Mindezeket persze a mezítlábas lábamon, bár gondolom nem árultam el nagy titkot. :)

35F

2020. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok, a kérdésre konkrétan nem válaszoltam (az én szemszögömből, ami valószínűleg a barátodnál is így működhet): nekem az erogén zónám a talpam, meg az egész lábfejem, ezért szeretem, ha birizgálják, hiába nagyon csikis. (Más csiklandós testtájam viszont nem erogén zónám, ezért máshol nem is szeretem, ha csikiznek.)
2020. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Én is megkerdeztem a felesegem, hogy megfoghatom e, megsimogathatom. Aztan közben jött meg az étvágy, es mondtam, hogy most megcsikizném. Jot nevetett es odaadta egyenként, de csak alig egy percre.

Persze kesőbb ez engedély nelkül ment, és hosszabban. Imadta ha foglalkozom a lábaival.

ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#5 A feleséged szeret csiklandozni, és tetszik, ahogy reagálsz?
ápr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!