Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 évesen tetoválás nyakra?

16 évesen tetoválás nyakra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 16 éves vagyok, és úgy gondoltam, szeretnék egy tetoválást csináltatni, persze szülői engedéllyel. Szerintetek ez mennyire jó ötlet?
2017. aug. 19. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ha gondolsz későbbre, és passzol a személyiségedhez, nem változik a szemléleted akkor vállalható, amúgy nem.

Ahogy egy banda tetkó a latinoknál mondjuk, úgy ez is életed végéig szól, elfedni el lehet de az már nem olyan.

2017. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Nyakra, meg ilyen nagyon látható helyekre nem érdemes tetoválást csinálni még felnőtt fejjel sem, mert ha komoly munkát akarsz a jövőben, ezért simán visszautasíthatnak.

Őszintén szólva személy szerint én nem tartom jó ötletnek, mert kamaszkorunkhoz képest sokat változunk idővel, szóval pár év múlva lehet, hogy megbánod (pláne ha mégis a nyakadra csináltatnád) de ha nagyon elhatároztad magad, akkor csináld ezt: rajzold le/nyomtasd ki a tetkót, amit magadra akarsz varratni, és tedd ki a szobád falára fél évre, és ha még akkor sem untad meg a látványát, akkor komolyabban elgondolkozhatsz a dolgon.

2017. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Ne csináld!


Miért tennéd? Van valami nyomósabb oka? Én mindig röhögök az olyanokon, akik valamit magukra akarnak varratni, de tulajdonképpen azt sem tudják, hogy mit, csak tetoválás kell. Aztán jó sok pénzért lesz egy szívecske, egy halálfej, vagy egy (isten ments!) közhelyes idézet. Ilyen az, amikor bohócot csinál magából az ember.


Túl fiatal vagy gondolom csak menőzésből kéne, meg követnéd a divatot. De inkább ne! Főleg nyakra ne! Ki tudja mi akarsz majd lenni, vannak szakmák ahol tilos vagy nagy hátrány a tetkó főleg látható, nem eltakarható helyen!

2017. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondold végig először biztosan akarod-e. Mert ez életed végéig ott lesz. Először én a hennát, vagy hasonló rövidebb ideig tartó megoldást javasolnám. Én is akartam az alkaromra tetoválást, merthogy milyen jól néz ki, aztán megcsináltam hennával, amikor elkezdett kopni akkor újra. Kb. 2 hónapot ha rajtam volt, aztán meguntam és úgy voltam vele nem kell tetoválás. A nyakadon meg eléggé látszódik, még egy kicsi szolid is eléggé észrevehető.
2017. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 $$$$$ ***** válasza:
41%
Hat szerintem ha meg kell kerdeznes akkor ne csinaltasd. Én is nemsokara megyek varratni mar az időpont is megvan. És nem erdekel ezzel kapcsolatban masok veleménye. Neled a szüleid velemenye / engedélye nyilvan szamít.De ha ide ki kell írnod akkor nem gondolod elég komolyan és nem érzed át a terovállás lényegét...
2017. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Én a homlokomra akarok majd csak azt mondta anyukám, hogy meg kell várjam még 14 leszek.Előtte szó sem lehet róla sajnos.Viszont megígérte,hogy 14. Szülinapomra megkapom a tetkót.Már ki is néztem mit akarok.Egy marihuána levelet ami éppen elégő félben van,és füstöl
2017. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Ismertem egy csajt az egyetemen, akinek a nyakán egy egész alakos madár volt. Na egyszer az egyik tanár azt hitte, hogy csak valami kosz maszatolódott el, udvariasan meg is próbálta tudtára adni a csajnak. Hát elég röhejes egy jelenet volt. :D
2017. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Ismertem egy másik csajt, ő egy idézetet varratott magára a szalagavató után. Persze azóta se láttam gyönyörűbb teremtést, de kár volt belerontani... Néha a természet olyat alkot, amibe bűn belekontárkodni.
2017. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

A tetoválás a primitív emberek önkifejezési eszköze. Először csak egy katicabogárka... Aztán egy lángnyelv... Utána egy pisztoly... A végén rajtad fog röhögni ország-világ, hogy az egyik füleden Pepsi, a másikon meg Coca Cola embléma van. Aztán jöhetnek a választási plakátok!...

Fizetsz azért, hogy felesleges fájdalmat viselj el!

Fizetsz azért, hogy kipingáljanak, mint egy himes tojást!

Költséges "eltakarítani" is.

Javaslom, ne tedd!

2017. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Nyakra inkább ne 16 évesen, csináltass máshova. Egyelőre legalábbis.
2017. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!