Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kimutatjátok ha van valami...

Ti kimutatjátok ha van valami bajotok vagy magatokban tartjátok?

Figyelt kérdés
Részletes válaszokat ha lehet. Miért tartod magadban ha nem mondod el senkinek? Vagy ha rosszul keltetek meddig tart a rossz kedv?
2017. aug. 20. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam pl már 3 hete és úgyis hiába mondom mi a gond, ugyanoda lyukadunk ki.
2017. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig magamban tartom, ha valami zavar, nem szoktam kimutatni az érzéseimet a külvilág felé. Ez azért van, mert nem szeretnék másokat megbántani.
2017. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magamban tartom már évek óta, ha valami bajom van. Bár ez már egyre inkább gyűlik, de egyszerűen csak azért nem mondom el, mert nem tudom. Kínosnak érzem, és minden bajom van ha kérdeznek valamit, hogy hogy vagyok mostanában, csak mondok valami hülyeséget, hogy minden oké és kész, pedig örülnék, ha nem ilyen lennék és könnyen tudnék beszélni róla.
2017. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz kedvem van az valamennyire látszódik rajtam de úgy kimutatni hogy beszéljek róla úgy nem szoktam és azért nem mert én utálom ha emberek panaszkodnak nekem és ha engem zavar mások nyavalygása akkor én sem nyavalygok másoknak, ez ilyen elvi dolog, ha rákérdeznek mégis hogy miért van rossz kedvem akkor elmondom de igyekszem tömör és önsajnálattól mentes lenni.
2017. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1, Régen kimutattam, aztán bekerültem egy olyan közösségbe, ahol ha kimutattam, kontraproduktív hatása lett (én lettem a főmumus), ezért onnantól kezdve nem mutattam ki, teljesen befékeztem magamat. Persze ezzel is megszívtam. Aztán a megfelelő pillanatban az érintett személynek borítottam.

Mostmár ezt a módszert el akarom hagyni, normális életet akarok élni.

2, A fent említett időszakban azért nem mondtam el, mert a; vagy nem történt semmi, vagy nem megfelelőlen járt el az illetékes, b; sokszor kiselőadást hallgattam azért, mert mertem szólni valamiért. Ezt meguntam, és hagytam a dolgokat úgy, ahogy, csinálja-, vegye észre az, aki illetékes, vagy aki akarja.

3, Ha rosszul kelek, addig tart a rosszkedv, amíg nem iszom valamit (tea). Észrevettem, hogy a folyadékhiány mennyire befolyásolja az embert negatívan.

2017. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!