Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagos, vagy átalgon felüli...

Átlagos, vagy átalgon felüli fiúk, ti mindig kimutatjátok egy lánynak, ha tetszik nektek? Vagy előfordul az is, hogy csak elkönyvelitek magatokban, hogy csinos és ennyi (tehát semmi mosolygás stb. )?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van hogy csak elkönyvelem magamban. Van, hogy nem is érdekel ha jól néz ki.
2013. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen az átlagon felüli fiú?? :D
2013. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Atlagon feluli hulyeseggel rendelkezem, akkor en atlagon feluli pasi vagyok?
2013. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod hány csinos lányt látok egy nap? Kb egész nap mosolyognom kéne akkor.
2013. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Tök jó, hogy a kérdésekben már diszriminálják a ronda fiúkat. Mindegy, már megszoktam.
2013. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért írtam így, mert nem voltam kíváncsi a szokásos "én sehogy, mert ocsmány vagyok" típusú válaszokra, de látom sehogy sem jó! Én arra voltam kíváncsi, hogy egy normális önbizalommal rendelkező fiú kimutatja-e vagy sem.
2013. okt. 24. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
Értem én, csak tévhitben élsz, hiszen az önbizalom és a rondaság nem feltétlenül jár együtt. Nekem van önbizalmam, így egy társaságon belül (utcán nem mindig) kimutatom, ha valaki tetszik, sőt el is hívom ide-oda. Az erre kapott válaszokból ütközik ki az, hogy külsőre egyáltalán nem vagyok vonzó egy lány számára sem.
2013. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem élek tévhitben, tudom, hoy az önbizalom és a helyesség nem minden esetben jár együtt, viszont, akiknek van önbizalmuk, azok jobban ki merik mutatni, mint, akiknek nincs. De a te kedvedért, akkor módosítok és úgy kérdezem, hogy nem önbizalomhiányos fiúk... Így megfelel?
2013. okt. 24. 19:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes :)
2013. okt. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez szituáció függő.

Ha például várok egy ismerőst a belvárosba vagy csak a buszomra várok és látok egy szép lányt akin látom, hogy nem beképzelt és 10/10 alá nem adja az igényét arra rámosolygok, próbálok vele szemezni. Ha bejön akkor oda is megyek hozzá.

Ha egy ismerősömmel véletlen összefutok aki véletlen olyan társaságban van hol van pár lány és megállok vele beszélgetni akkor beszélgetés közbe vagy amég ő beszél gyakran rápillantok az adott lányra.

Egy zárt közösségben(pl. távolsági busz mivel falun lakom, osztályterem, iskola) ahol tudom, hogy mindenképp találkoznom kell még az adott személlyel már sokkal visszafogottabb vagyok. Itt először beszélgetek a lánnyal mikor épp egyedül van, ha jót beszélgettünk akkor utána pár mosoly itt is belefér, bár ilyen helyeken nem igazán szeretek randit szervezni, mert ha elromlik a dolog akkor elég feszült a helyzet + ez már túl sok együtt töltött idő az elején.

2013. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!