Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amiben jobb vagy mint a...

Mi az amiben jobb vagy mint a legtöbben, amit irigyelhetnek, és mi az ami a többségnek jobban megy mint neked?

Figyelt kérdés

Az én példám: úgy érzem hogy az átlagosnál jóval szorgalmasabb vagyok aki tud tenni a celjaiert ( tanulás ), almaiert, így remélhetőleg jo életem lesz a későbbiekben.


Ami a többségben talán jobban meg van mint bennem az a kapcsolat teremtő képesség. Nehezen tudok kilépni a régi baráti körből, és megnehezebben tudok új kapcsolatokba belemenni.


2017. aug. 21. 02:50
 1/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Túl látok az átlag dolgokon, így nem tudok belesüppedni a sablonos életbe. Ugyanakkor ez a rossz is a hétköznapi dolgok egy részét nem élem meg olyan rutinosan...sőt utálom :)
2017. aug. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó vagyok matekból meg általában a reál tantárgyakból :"D Mindig is 4-es-5-ös voltam belőlük és a többiek, akik bukásra álltak ezekből a tárgyakból, mindig lestrébereztek, pedig nálam lustább ember szerintem nem is volt az osztályban. Csak elég volt egyszer átfutnom a szememmel pl. egy matek feladatot és megértettem. A kémia meg a fizika mondjuk egy picit tanulósabb volt, de azokat is jóval hamarabb megtanultam, mint mások. És kb ennyi :"D A legrosszabb, hogy már leérettségiztem, így max addig tudnak mások irigykedhetni rám, amíg suliba járok..

Meg talán még az is ide tartozhat, hogy mondták már páran, hogy írásban elég jól fogalmazok, szeretik olvasgatni az élménybeszámolóimat. De volt olyan is, aki épp azt mondta, hogy unalmasan és vontatottan írok, egy olyan sztoriról, amit más kb 5 perc alatt elmond, én fél óráig pofázok...Szóval ez nem biztos D:

És én másokat mondjuk amiatt irigylek, mert könnyen meg tudnak nyílni mások előtt, míg én ezzel szemben nagyon nehezen oldódom fel idegenek társaságában és szinte már-már betegesen rettegek attól, hogy rosszakat gondolnak rólam. Emiatt már olyan dolgok miatt is izgulok, amik másoknak tök hétköznapiak (pl. ha telefonálnom kell ismeretlenekkel, etc.) és az izgulás miatt csak még rosszabb lesz..

2017. aug. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
vannak akik azért irigyelnek, mert a munka világában megtaláltam a helyem. én meg azért szoktam másokra irigykedni, mert pl a környezetemben durván 70%-a boldog kapcsolatban van esetleg házas és a legnagyobb bajuk a családalapítás. Nekem ez meg még egyelőre távoli cél.
2017. aug. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sajnos nincs ilyenem, pedig nagyon szeretnék.

Úgyhogy italba fojtom a bánatom.

2017. aug. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti hülyébb vagyok mint az átlag, vagy csak jobban megy a hülyeség mint az átlagnak. :D
2017. aug. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!