Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy a nok a...

Miert van az, hogy a nok a jobb, szebb noket mindig piszkaljak es ki akarjak turni a helyukrol?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Hogy megmutassak hogy ok megjobb nok, es ok akarnak lenni a legnagyobb ribik a kornyeken.
2017. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mert így szocializálták őket.

Van olyan barátnőm, akinek az anyja folyamatosan ilyeneket mantráz, hogy a másik nő ellenség, stb. Engem is el akart mellőle marni. Pedig én nem vagyok hűdeszép.


A férfiak is fúrják és megszólják a helyesebb, tehetősebb férfiakat. Bátyám modell, folyamatosan "lebúzázzák" a háta mögött a rokon férfiak, ismerősök. Ugye ismerős, a férfi a 100 kilónál kezdődik, egy fokkal szebb az ördögnél, stb. Hányszor ekézik itt is a "mai fiatal férfiakat", akik igényesek.

Ha egy ember jobb valamiben, azt a többiek megpróbálják lehúzni.

2017. aug. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!