Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy butaság így érezni iránta?

Nagy butaság így érezni iránta?

Figyelt kérdés

Látogatóban voltunk nem régiben közeli rokonoknál, több év után most mi mentünk a család ezen részéhez, az új autót is látni akarták, lényeg a lényeg hogy minden gyerek felnőtt az akkor 13-15 éves gyerekek most már elmúltak 19-20 évesek, de a megérkezésünkkor egy valamire nem számítottam hogy az akkor kamasz lány, most egy 20 éves vonzó csajjá nőtte ki magát. Amikor kijöttek elénk a kapuhoz, rögtön szemet szúrt nekem, gondoltam biztos valamelyik srác barátnője elvégre már nagyok ők is, de végül nem volt igazam.

Szerintem az 5 óra ott létünk alatt a nagy család újbóli találkozását félretettem, és őt néztem, de ugyanakkor nagyon kínosan érzem magam még most is amiért így bejön, nem túlzok ha azt mondom Ő felelne meg leginkább a tökéletes barátnő szempontoknak, gyönyörű volt tetőtől talpig a hajától az arcán át a lába ujjáig, nagyon kitett magáért.

Délután átöltözött sportosba, na akkor meg egy érzelmi lavina indult el bennem, ebéd után meg elmentünk velük kipróbálni az autót, és nem tudom milyen indíttatásból a fiúkat hátra küldtem, és a nővérüket beszéltem rá hogy Ő üljön előre. Jó nap volt nagyon, ismételni fogunk az már akkor eldőlt, de az én húgom és neki az unokahúga kitalálták, hogy következő alkalommal az ott alvást preferálnák pár napig mert egy délután kevés ennyi év után. Nekem nagyon felcsillant a szemem és beindult a fantáziám, mert ez azt is jelentheti hogy akár valami lehet ha egy szemezésnél megcsókolnám mondjuk, viszont ugyanakkor baromi nagy félreértés is lehet ebből... Tehát félek, de az érzelem meg olyan erős bennem hogy nem tudnék uralkodni magamon kettesben, amikor már csak az arcomra adta a puszit attól felment a vérnyomásom, hát még laza farmer sortban látni egy haspólóval....

Voltunk kettesben is, megmutatta a légpuskáját amivel unalmában lőni szokott.


Azért különös ez az egész mert az asztalnál is ettünk és egy-egy kétes mosoly után, kínomba lesütöttem a szemem, de mit is tehettem volna? Hátul a trambulinnál kinyögöm hogy szerelmes vagyok beléd, de gondolom rájöttél?


Azt előre tudom hogy ebből kapcsolat, sose lesz a család miatt, kitudja hogy nem-e látták hogy mosolygunk egymásra meg ilyenek. Én beérném a jövőben egy érzelmes ölelkezéssel csókkal, onnan tovább meg úgyis helyzetfüggő a dolog illetve hogy mennyit lennénk kettesben.


2017. aug. 21. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól értem hogy első ági unokatesó?
2017. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Anya unokaöccsének a lánya, illetve az én nagymamám testvérének az unokája.

Nem vagyok otthon a családkutatásban, ebből kifolyólag nekem ott mindenki rokon, de bocsi ha tévedek.

2017. aug. 22. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!