Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktátok azt érezni,...

Ti is szoktátok azt érezni, hogy idegbetegekkel vagytok körülvéve?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Én folyamatosan ezt érzem!
2017. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én többször érzem azt hogy agyhalottakkal.
2017. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. MERT ÉN VAGYOK AZ IDEGBETEG.

:)

2017. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem agyhalottakkal vagyok körülvéve, és ebből adódóan én magam vagyok idegbeteg.
2017. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb külföldi tartózkodás után,amikor hazáértem azt vettem észre,hogy alapból feszült a légkör mintsem vidám. Sokkal lehangoltabb és ingerlékenyebb mindenki. Itthon,ha valamiért mosolygok a metron,mert eszembe jut valami egyből jön a miaf..t vigyorogsz b....g?! Ne nezzé!
2017. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, folyamatosan ezt érzem. Az alattunk lakó nőnek meg a férjének 3 gyereke van, de a nő nem tud gyereket nevelni, szó szerint ordít mindenért. Még akkoris, ha a gyerek akkor veszi a szájába a cumit, amikor neki nem tetszik.. Meg a kb 5 hónapos legkisebb gyerekkel is ordít, hogy miért nem pakolja össze a szobába a játékokat. Aztán amikor már felemeli a nő a hangját, a 3 gyerek már akkor elkezd bőgni.

Az apjuk se különb, az is eléggé ilyen fajta.

Az azok alatt lakók meg folyamatosan részegen járnak haza éjjelente és ha nem tudnak bemenni a lakásba ahol épp jelenleg meghúzzák magukat, akkor verik az ajtót ének éjszakáján, hogy nem engedi be őket senki a lakásukba. Ja csak azt elfelejtik, hogy a főbérlő nem köteles beengedni őket hót részegen akár ott laknak akár nem.

2017. jún. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehúztam pár évet olyan helyen, ahol valóban gázos emberekkel voltam körülvéve, persze nekem is megvolt a bajom. Így ez csak rakódott-rakódott, így még jobban idegbajosak lettünk mindannyian.
2017. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de inkább azt érzem, hogy rosszindulatú és buta emberekkel vagyok körülvéve.
2017. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!