Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szemetek az emberek?

Miért szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
Az emberek 99%-a annak örül ha valami bajod van..

2017. aug. 22. 12:25
 1/8 anonim válasza:

Nosz az embereknek általában sok problémájuk van az életük során.

Legyen az, munka helyen,családban vagy akár milyen téren.

Talán,ha látják,hogy egy másik embernek is baja van,akkor nem érzik magukat egyedül a problémák sivatagában.

TALÁN

Én személy szerint utálom őket :D

2017. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Sem mindenki örül más betegségének! Sőt, szerintem viszonylag kevesen!
2017. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 99%át hidegen hagyja, ha bármi kínom van.
2017. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kirekesztik az olyan embereket, akik nincsenek jó passzban.
2017. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2-es nem feltétlen betegségre gondoltam..
2017. aug. 22. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes módon annak senki sem szokott örülni, ha nekem van bajom. Több, mint valószínű, hogy nem az emberek 99%-a a probléma, hanem te
2017. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondok valamit:

sokszor én is szemét voltam másokkal, de most szívom meg én is. Tehát a karma visszatekint rám. Mindenki azt kapja a sorstól, amit megérdemel.


Ugyanakkor:

sokszor látni, hogy tömött sor van a dokiknál, van, aki idegrendszeri betegséggel: van, aki magas vérnyomással, stb. Úgy gondolom senki sem ok nélkül beteg: vagy mert gonosz volt, vagy mert belekerült a gonoszságba. De az út vége mindenkinek egy és ugyanaz...


Tehát az élet mindent elintéz.

2017. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg a rosszindulatú ember. Szerintem ez a régi rendszer beidegződése. A legjobb fegyvere ennek a kedvesség. Amikor valaki bunkózik, rossz indulattal szól hozzá, én mindig kedvesen, mosolyogva válaszolok. A harmadik mondat után általában észbe szokott kapni az illető, hogy ő most tulajdonképpen miért is bunkózik, amikor én kedvesen szólok hozzá. Ha nem kap észbe, akkor vagy otthagyom, vagy megkérdezem szintén kedvesen, hogy valami problémája van-e mert, hogy nem túl kedves a stílusa. :) Nem mindenki veszi jó néven, de nem érdekel. Én jól érzem magamat a bőrömben, általában mosolygok, boldog vagyok! Nem bírom az ok nélkül búval b***tt embereket, főleg akkor nem, ha a bajukat rajtam akarják kitölteni.

Mellesleg a cégnél a pletykás emberek alá még alá is szoktam tenni. Ha tudom, hogy terjed rólam valami, pl. hogy lakást veszek és "úristen honnan van ennek erre pénze", a legjobb helyen hintem el fél irónikus hangsúllyal, hogy igazából házat nézek medencével meg szaunával és várom a hatást. Mindig megérkezik, én meg csak nevetek és nevetek. :) Engem a rosszindulat is táplál! :)

2017. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!