Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenhol ilyen szemetek az...

Mindenhol ilyen szemetek az emberek?

Figyelt kérdés

Ma van 10. napja hogy az erkélyről lecsúszott a macskánk a fent lévő szomszéd kutyáktól megijedt, és a füves részen landolt, a többiek a pincénél meg is találták de elszaladt ahogy magukhoz akarták venni, másnap ismét rábukkantunk pár méterrel arrébb egy bokros részen bújt be, utána mentem és centikre egymástól, ismét sarkon fordulva eltűnt.


Attól a naptól fogva keressük, szórólapokat is tettünk ki, az internet segítségével is próbálkozunk.


Már tegnap is arra lettem figyelmes hogy le vannak szedve egyes helyeken, pedig senki tulajdonát nem képezi ahova ragasztva lettek, mégis látható helyen van.

Bosszantó hogy még ezzel is megnehezítik az ember dolgát, pedig igen magas pénzjutalmat is fenntartok arra az esetre aki normálisan áll hozzá.

Mitől jobb az ilyennek? Ha idegesíti ne olvassa el, hagyja figyelmen kívül, én sem piszkálom más hirdetéseit.


2017. jún. 26. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Még ennél is szemetebbek!
2017. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
ki kellene irtani az egesz emberi fajt, szerintem ezt erdemli mindenki.
2017. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ma letettem egy öltözőben (tópart egy kisvárosban, nem aquaworld) a karkötőmet, jádeköves, amit a nagymamámtól kaptam és szinte éjjel-nappal hordtam. Ottfelejtettem, - évek óta most fordult ilyen elő először - de 3 perccel később eszembe jutott és visszamentem. Hát bottal üthettem a nyomát. És ez egy teljesen átlagos eset. Elfogadott, hogy ha valamit ott felejtesz valahol, garantáltan lenyúlja valaki azonnal, még akkor is, ha látta, hogy kié. Ez van , ilyen világban élünk.
2017. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Biztos egy bartosista megette a kiragasztott papírt, teli van P-vitaminnal, úgy bizony, dá!


A macskád miatt meg ne aggódj, úgy is talpra esett.

A pénzt meg utald a Nagy Bartosnak, had vegyen rajta alkoholt és cigarettát.

2017. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mint egy fejvadász, nem akarja, hogy más találja meg a cicust, és zsebre tegye a vérdíjt.
2017. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hirdető oszlopra ragasztottad? Onnan nem szedik le.

Minden más hely, beleértve az ereszcsatorna elvezetését, ház oldalát, fa kérgét, bejárati ajtó üvegét, tűzoltódoboz oldalát, közlekedési lámpa csövét a villanyoszlopot stb. illegális, és feljelentés is lehet belőle.

Ha csak leszedik, és nem viszik végig a procedúrát, még szerencséd is van.

Miből gondolod, hogy a kiszemelt felület senkié?

Jó dolgában nem fogja senki elkezdeni kapirgálni a cédulákat.

Dolgoztam olyan cégnél, ahol a kimondottan rossz helyre kitett plakátokat kellett leszedni. A megrendelőnek nagyon sok pénzébe kerül, az ilyen hirdetések eltávolítása, és ez egy ördögi kőr, egyet leszedtünk másnap ott volt másik három legalább.

Téged a macskád megtalálása érdekel, a terület gazdáját pedig a rongálások, és szemetelés megelőzése.

Kiragasztod celluxal, egy idő után eltávolíthatatlan nyomot hagy a felületen, mert miután meg is találod a macskát, a hirdetésed ott marad....

Nézőpont kérdése minden, a terület gazdája az elhelyezett plakát miatt dühös, te meg azért mert leszedik. ( egyébként, szedik a közmű emberei, a szoc munkások, az utcasöprő, bkv és mégsem fogy el)

2017. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
7-es: szociális munkások plakátokat szednek? Mesélj még :)
2017. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Székesfehérváron is a szoc munkásokkal szedetik le a plakátokat...

Tettek ki tavaly hírdetőoszlopokat, amin lehet helyet venni... azt szétszórták a városban, minden másról meg leszedetik a szocikkal...

2017. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!