Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan férfi aki kedveskedi...

Van olyan férfi aki kedveskedik bókol flörtöl agyon dicséri a nőt, az ilyen férfinek nincs negatív tapasztalata a nőkkel?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ha ilyet látok el gondolkozom, hogy ez az ember honnan jött? Mikor annyi negatív szörnyűségek vannak a nők férfiak körül, legtöbb embernek is megvan a negatív vélménye a nőkről h milyen pénzhajhász k. Meg ilyesmi. Ez a férfi honnan jön, hogy nincs ilyen tapasztalata és így tud bókolni egy nőnek, egyáltalán nem csadódott még soha?
2017. aug. 22. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

én jó párat csalódtam, elég nagyot is, de attól még nem lesz minden nő olyan amilyen az exek


miért ne lehetne dicsérni valakit, ha van okom rá?

én alapból elég pozitív vagyok és szeretem motiválni is a másikat, de csak őszinteséggel! negatív tapasztalatok ide vagy oda

2017. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindenkivel kedves vagyok.
2017. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor dicsérek nőt, ha velem van. Nyilván akkor azért, mert nekem fontos és jó érzés hogy együtt lehetek vele.
2017. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs rossz tapasztalata. Csak azt jelenti, hogy tisztában van vele, hogy nem minden ember egyforma, ezért nem okoz neki gondot kedvesen közeledni valakihez azért, mert más valakiben csalódnia kellett.
2017. aug. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ismeretlenekkkel is kedves vagyok, nem kell ahhoz bókolni meg flörtölni, hogy az ember kedves lehessen.
2017. aug. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek miatt vannak az egekben a mai lányok és fiatal nők igényei és egója.
2017. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!