Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, lányok, a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lányok, a párotoknak milyen negatív tulajdonságai vannak?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hogy a ti párotoknak van-e, illetve milyen negatív tulajdonságai vannak.


Én 3 éve vagyok együtt a barátommal, de neki szinte nincs ilyen tulajdonsága, illetve ha őt megkérdeztem azt mondta hogy ő sem lát bennem semmi említésre méltó negatív tulajdonságot. Persze nagyon ritkán össze kapunk, de utána meg is beszéljük, meg néha van egy kis egyet nem értés bizonyos dolgokban, de úgy ennyi mindkettőnk részéről. Nekem ő az első kapcsolatom. És furcsállva szoktam olvasni, meg hallgatni hogy párok milyen sokat veszekednek sz@rságokon.



2017. júl. 15. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, de sem fiú, sem lány nem vagyok, "csak" egy 32 éves nő. :)

Ami zavar?A horkolás!!!!De ez akkor van, ha nagyon fáraddt.

Mást nem tudok mondani, mert tényleg nincs semmi.

(most is horkol, pedig én az ebédlőben vagyok, ő meg a hálószobában, és nem 60 nm-en élünk...)

2017. júl. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon infantilis tud lenni néha. Ez egyszerre jó és rossz tulajdonság, mert tetszik, amikor hülyéskedünk, játszunk, bolondozunk, de amikor vita közben is ilyen, az felidegesít. Ha megsértődik, akkor egy ideig nem tud érdemben reagálni azokta, amiket mondok, hanem olyanokat beszél össze, amiről ő maga is tudja, hogy h-ülyeség. Mondok egy példát. Tudni kell, hogy én nem szeretem amikor a gépemhez hozzányúlnak úgy, hogy nem vagyok itt, ő ezt pontosan tudja, mégis megtette. Ott volt az orra előtt a fb, ahol éppen az egyik barátnőm ecsetelte a magánügyeit. Persze leteremtettem kicsit, mire ő azt mondta, csak azt nézte meg, hogy be van-e kapcsolva a gépem, amit el is hiszek, mert nem kutálkodós fajta, de akkor is idegesített ez a dolog. Ekkor megsértődött, hogy leteremtettem, és akkor elkezdett durcásan olyanokat mondani, hogy akkor kiszedi a gépemből a RAM-ot, amit ő tett bele, mert akkor ne is legyen semmi köze a gépemhez. :D Szinte minden vitánál mond ilyen jellegű dolgokat, de ha lenyugszik, akkor normálisan meg lehet beszélni.

Szerencsére az ilyesmiknél nagyobb problámáink nem igazán szoktak lenni.


Ami még zavaró benne egy kicsit, az az, hogy rengeteget trollkodik. Alapból gyakorlott, messziről bűzölgő internetes troll, de "sajnos" engem is szinte minden nap megpróbál betrollkodni. Direkt olyan dolgokat mond néha, amiket tudja, hogy bepöccenek, vagy néha gusztustalan, morbid poénokat is mond, amiken normál esetben a legtöbben felháborodnának. Ezeken sokat nevetek, mert vevő vagyok a morbid humorra én is, és általában tudom, hogy csak hülyéskedik, de néha túl jól trollkodik, és megesik, hogy azt hiszem 1-2 dologról, hogy komolyan mondja, vagy pedig olyankor is ilyen vicceket mond, amikor szerintem olyan a helyzet, hogy nem kéne. De amúgy ez sem zavar olyan szörnyen.


Rossz tulajdonsága még az, hogy lusta és rendetlen, de ez nem zavar, mert én is az vagyok.


Ja, és nem szeret ruhákat vásárolni. :( (:D)

2017. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem baromi szétszórt a pasim. És folyton késik, heti átlagban összerakva mnimum egy órát várok rá. Még állásinterjúkról is. Aztán sosincs belőle semmi baja csak az emberek lesznek mérgesek rá... Meg rendetlen és kicsit igénytelen a tisztaságra. Nem tudom hosszútávon meddig bírom. 26F ő és én 23L.. :) 3 éve vagyunk együtt
2017. júl. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
Én is idősebb vagyok már. Amit nehezen viselek, az az, hogy ha az itthoni teendőkről van szó, akkor kicsit lusta. Én ötször körbejárom a Földet kb., mire ő felemeli a fenekét. Mindent megcsinál, szóval nem az a típus, aki úgy érzi, hogy leszárad a töke, ha elmosogat, csak mindenért szólni kell többször, magától nincs rá igénye. A vicc az, hogy régen volt, legalábbis jobban, mint most.
2017. júl. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Rengeteget beszél a semmiről, ennek ellenére fontos dolgokat nem lehet vele megbeszélni, szórja a pénzt két kézzel, rendkívül makacs, autószerelő szakmám is van, ehhez képest totál hülyének állít be, ha az autójával valami baj van, és inkább elviszi szerelőhöz, az meg úgy átvágja, hogy csak les utána. Szétpakol mindent, azt mondja, majd rendet rak, ami 1 hónapban 1x van, stbstb.

F

2017. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
46%

Leáll facebook kommentekben vitatkozni a vallásról. Kiéget vele, gyerekesnek és fölöslegesnek tartom, de ha jól esik neki, csinálja, ártani nem árt senkinek mondjuk. Veszekedni nem veszekszünk miatta, néha rákérdezek, hogy mi most épp a téma, min vitázik, mi a ő álláspontja, mi a többiek álláspontja, de amúgy ezt alapvetően hülyeségnek tartom.

Gyakran lusta, és halogatja a kötelességeit, néha felelőtlen. Mármint rendet tart maga körül, tisztaság van nála meg ilyenek, de képes egész délután ágyban ülni és mondjuk vallásról vitatkozni :DD Kötelesség alatt meg azt értem h elmenjen a bankba, felelőtlen, vagyis halogatja, hogy elmenjen orvoshoz, ilyesmi.

Elég rendszertelenül alszik, ami mondjuk nem rossz tulajdonság, mert hát az alvászavarról nem tehet, de már jártam úgy hogy fél órát vertem az ajtót, mert elaludt, a tévé meg bömbölt odabent, és nem kelt fel rá, hogy csengetek, ami elég idegesítő és ijesztő volt, már ott pánikoltam, hogy biztos meghalt odabent :DDD Azóta, ha át akarok menni, fél órával előtte rácsörgök, hogy hagyja nyitva az ajtót, hogy ha esetleg elalszik, be tudjak menni :D

Mondjuk ezek közül egyik sem olyan, amin állandóan leállnánk veszekedni, mert nem komoly, összeférhetetlen dolgok ezek, inkább csak okoznak olyan helyzeteket, amik miatt az ember bosszús tud lenni néha.

2017. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Hogy nem létezik :'( :D
2017. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Büdös a lába.
2017. júl. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos vannak negatív tulajdonságai, de apróságok főleg. Amik számomra nagyon hiányoznak belőle egy tökéletes párkapcsolathoz, az nem egy benne lévő hiba, hanem egyszerűen csak más személyiségtípusú. De mivel szuperül együtt tudunk működni mindenben, ezért teljesen kielégítő a párkapcsolatunk.
2017. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24f
2017. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!