Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy ez visszataszítja...

Lehet, hogy ez visszataszítja a fiúkat? 16/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádom a cuki gyerekes dolgokat😍 ha meglátok egy marha nagy plüss macit vagy mesefigurát akkor odamegyek a boltban és megölelgetem. A barátaim is tudják hogy imádom a cuki dolgokat ezért mindig valami édes dolgot vesznek aminek nagyon tudok örülni. Van hogy Dörmi mackót viszek magammal a suliba dobozos üditővel és mindig odajönnek hogy milyen cuki vagyok, meg megölelnek még a fiúk is. Van hogy mesefigurás vagy unikornisos pólóban járok. Imádom a meséket de azokat nagyon ritkán nézem mert leginkább tlc-t és Comedyt nézek. Van hogy otthon zenét hallgatok és közben táncolok, mintha valami hercegnő lennék, de legtöbbször hip hopot táncolok és nem csak otthon, mert ha egy boltban vagy bárhol meghallok egy olyan zenét elkezdek táncolni és énekelni.Ünnepekkor mindig én teremtem meg a hangulatot, én díszítem fel a házat, én sütök stb. Imádom az egészet úgy ahogy van, már kiskoromban is mindig az ünnepek előtt anyával sütöttem, főztem, díszítettem, csomalgoltam a család ajándékait és imádtam. Mai napig hiszek a Mikulásban, Jézuskában stb. de tudom hogy nem léteznek, még is varázslatosabbak tőle az ünnepek. Ez nem baj? Vagyis a fiúk nagyon szeretnek, csak nem tudom, hogy csak szeretnek mert cuki vagyok és soha nem úgy, mint egy párt.😖 Lehet néha túl sok a cuki és gyerekes dolog és néha ez

az egy dolog visszataszítja a fiúkat úgy is hogy szép és csinos vagyok és amúgy jófej is 😐🤗 és nem tudom mitől lehet ez, lehet hogy mert nagyon jó gyerekkorom volt és ez megmaradt bennem. DE amúgy a hétköznapokban a saját korosztályomhoz illő a viselkedésem és kinézetem is. Nagyon jó a humorom én vagyok az ismeretségi körömben a "humorláda". Tudok komoly is lenni csak hát van egy ilyen gyerekes énem is amit én nem bánok de a fiúk lehet igen😇🤗🦄 Ez a pasikat mennyire idegesíti hogyha ettől eltekintve tényleg minden rendben van?



2017. aug. 22. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen vagyok csak fiuba 🙂 😂😂😂😂😂

Pacsiii 🤗

2017. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pacsii🤗😊🙈🦄
2017. aug. 22. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem baj ha gyerekes vagy, viszont ha párkapcsolatban lennénk, és képtelen lennél komoly gondolkodásra és nem tudnád félrerakni ezt a gyerekes viselkedést, akkor megfontolnám hogy akarok-e keresni magamnak egy nőt, vagy maradok egy kis hercegnővel párkapcsolatban.


A fiúk többségének egyébként oly mindegy, csak lány legyél.

2017. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez olyan szomorú, hogy a fiúk többségének mindegy csak lány legyek.. vagyis egyenlő azzal, hogy lyuk lyuk csak a keret más. De amúgy csak néha vagyok ilyen "gyerekes" legtöbbször tényleg normálisan és éretten tudok viselkedni. De van amikor bolond vagyok táncolok, szaladgálok... élek.😊
2017. aug. 22. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!