Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, hogy lehet, hogy...

Szerintetek, hogy lehet, hogy valaki tulságosan tüzijáték fanatikus legyen?

Figyelt kérdés

Aug 20-án megnéztük egészen közelről a tüzijátékot,nem a pestit,hanem a debrecenit,de ez most nem is lényeg. Elég nagy tüzijáték volt,20 percig,meg magasra ment,,nagyokat szólt,gyönyörű volt.


Amikor vége volt,indult a tömeg haza,mentünk és ott a füves részen fiatal tizenéves fiúk lőttek fel olyan mini kisrakétát ami fütyűlve felszáll és fent csattan,ezt egész évben lehet használni,nem csak szilveszterkor.Ilyen "sikoly"a neve én is ismerem.

Elmosolyogtam magam,hogy uramisten,most láthatták a tüzijátékot és bele sem telik 5 perc már ők is lövöldöznek ilyen mütyürkét:).

Volt egy idősebb bácsi aki oda is szólt nekik,hogy "nem volt elég a durrongatás öröméből még ti is pukkasztgattok?"


Namost én magam is imádom a tüzijátékot,aug.20-án mindig megnézem,ráadásul a legelső helyeket szeretem elfoglalni,hogy jól lássam,szilveszterre mindig veszek tüzijátékot és én is csinálok olyankor magunknak,de eszembe sem jutott volna,hogy most láttam tüzijátékot és még ma este lőjek én is. Tehát valamennyire én is fan vagyok.


De szerintetek ,hogy lehet az,hogy ilyen emberek is legyenek vagyis vannak,hogy tüzijátékot láttak de már utána ők is lövöldözhetnének?


El tudom képzelni,hogy lehet mindennap lőnek ilyen egész évben használható kis dolgokat.

Sokféle ember van de ,hogy még ilyen is van,hogy tulzottan tüzijáték fan legyen.



2017. aug. 22. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül erről szól. Egyszerűen a tüzijátékról eszükbe jutott, hogy ők is lőhetnének fel és meg is tették. Nem kell ezt így túlmisztifikálni.
2017. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!