Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Emberi Manipulálás -...

Az Emberi Manipulálás - Ötletek, Tippek, Bevett módszerek? - TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani, az emberi manipulálásról szóló könyvet, esetleg valamilyen weboldalt amin tippek vannak?(Weboldalt jobban preferálnám). Ne ilyen 300 oldalas könyvet ajánljatok ami tele van rizsával lehetőleg. Valamilyen bevett "gyakorlatok" érdekelnek. Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

2017. aug. 22. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

kár, hogy ennyire buta vagy


én elég sokat olvastam, de neked nem adok tanácsot, mert te lusta lennél belefektetni azt az energiát, hogy megértsd felfogd a miérteket és hogyanokat

ne akarj senkit manipulálni, irányítani

2017. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Végülis a pszihopatának nem kell okosnak lennie, elég ha valami könyvből kiles pár módszert.

De ha buta akkor azért könnyen átlátnak rajta és pl. belerugdosnak a pofájába.

2017. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
És se vagyok hülye :) Igaz, hogy "csak" 17 éves vagyok, de nagyon foglalkoztat ez a téma. Rengeteget olvastam, és rengeteg módszerem van. Rengeteg éjszakát töltöttem a gépnél, és rengeteg ötletet vettem eddig. Aki pedig nem foglalkozik ezzel, az hülye. Most őszintén. Mindenhol az életben átbasznak, manipulálnak, befolyásolnak(engem nem <3). Ne legyetek naivak :)
2017. aug. 22. 21:43
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha manipulálni akarsz, többet érsz ha gyakorolsz, megfigyelsz, elemzel, ahelyett hogy könyvből olvasol. Könyvekből sosem fogsz tudni igazán megtanulni manipulálni.

Pár héttel ezelőtt egy srác pont ez miatt írt rám, hogy meg akar tanulni manipulálni, azóta is segítek neki és tanítom. Ha téged is nagyon érdekel ez, írj.

2017. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy köszi a válaszokat :) Reakciókat, és még rengeteg választ várok :) Ment a zöld pacsi.
2017. aug. 22. 21:44
 6/21 anonim ***** válasza:

Csak hogy kis ízelítőt adjak:

"Valamilyen bevett "gyakorlatok" érdekelnek."

A bevett gyakorlatokat nem annyira szeretem. Néha jók, viszont többet ér az, ha teljesen ismered az elme működését, és minden szituációban tudsz manipulálni, mivel a bevett gyakorlatok csak egyes szituációkban jók.

2017. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Írtam privátba :)
2017. aug. 22. 21:56
 8/21 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy.

Nincs szükség könyvre, gyakorlatra annál inkább. Tesztelgesd az embereket, közelről olyanokat, akik nem fontosak számodra, és a tanulás érdekében feláldozható a kapcsolatotok, idegenek közül pedig minél távolabb lévőket, és minél különbözőbbeket, gondolom nem kell leírnom miért. Sok sikert és eredményes jövőt! :)

2017. aug. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Amúgy kedves 2. válaszoló, bocsánat, hogy engem érdekel ez a téma. Valakiket a foci, autók érdekelnek. Engem nem. Talán, valami hasznom is lesz belőle...
2017. aug. 22. 22:12
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Ne ilyen 300 oldalas könyvet ajánljatok ami tele van rizsával lehetőleg."


Rizsa? Szerintem te meg akarod spórolni a munkát. Na akkor elmondom neked, egy 300 oldalas könyv alapokkal rendelkezik, mindent lefektet ami csak kell a témához, minél többet tudsz, annál precízebb leszel a dologban. Aki így még akarja sporolni a dolgokat, az inkább bele se kezdjen. Elmondom neked, ha manipulálni akarsz, nem elég 1-2 szedettvetett papirt begyüjteni, mert az a tudást semmit nem ad. Csak hülyét csinálsz magadból ha te azt valahogy előadnád.. szerintem jól gondold meg mit akarsz, és ide komoly elhatározás, ambíció kell hogy bele menj egy témába..

2017. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!