Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az Emberi Manipulálás -...

Az Emberi Manipulálás - Ötletek, Tippek, Bevett módszerek? - TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani, az emberi manipulálásról szóló könyvet, esetleg valamilyen weboldalt amin tippek vannak?(Weboldalt jobban preferálnám). Ne ilyen 300 oldalas könyvet ajánljatok ami tele van rizsával lehetőleg. Valamilyen bevett "gyakorlatok" érdekelnek. Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

2017. aug. 22. 21:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
:) Elég érdekes, hogy eddig senki se segített konkrétan. Mindenki támad, kételkedik. Nekem segítség kell. Lehet az 700 oldalas könyv is. Az is több mint amennyit eddig elértem. Bocs hogy napi 8 órát az iskolapadban töltök, de valamit el szeretnék érni. Igaz lehetnék szorgalmasabb is lehetnék :D Mindenkinek ment a zöld pacsi...
2017. aug. 22. 22:17
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha érdekel a téma, fektess bele energiát és időt. Csak így fogod megtanulni, máshogy nincs értelme.

Alap könyv: Josef Kirschner – A manipuláció művészete

2017. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Akit érdekel megtaláltam a könyvet a neten:

[link]

2017. aug. 22. 23:03
 14/21 anonim ***** válasza:

Első szabály. Soha se beszélj ki senkit, akkor sem ha haragszol rá, de te beszéltesd az illetőt, hogy elmondhassa, xy a véleményt.

Második szabály. Soha se hidd el, h xy ezt mondta róld, mert akkor megsértődsz s elkezted te is a mesédet xy ról.

2017. aug. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
2.?
2017. aug. 23. 16:06
 16/21 anonim ***** válasza:
10%
Ne akarjál te másokat manipulálgatni. Azért mondom ezt neked, mert én pillanatok alatt kiszűröm a manipulatív embereket, és onnantól kezdve semmi jóra nem számíthatnak nálam.
2017. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
És van aki még segít is neki b+. Nem akarok többet ezen a bolygón élni...
2017. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
mi tart vissza? :)
2017. aug. 25. 16:53
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbben azt gondolják magukról, hogy jó manipulátorok. Viszont akinek több esze van egy marék homoknál, hamar észreveszi majd hogy mi a valódi szándékod, és nem lesz sok köszönet a kis próbálkozásodért.
2017. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%

"Egy igazi férfi, több nőt hág meg, mint egy átlag srác"


" A nők kerülik az ilyen p-civadászokat"


És mégis:


" Egy igazi férfi falkavezér, és a nő a domináns hímet választja."


Melyik a domináns?

2017. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!